Sugjerimet per temat e vitit 2021

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Shume faleminderit per ndergjegjesimin dhe qe serish vazhduat njesoj

Kete here do konkuroj une dhe do fitoj vete lool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje

Tema per kete muaj eshte

Prill - Bejte

Ju mirepres ne inbox tim :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Une e di qe vjen e ik si era po kur na permend na bej tag qe te kemi mundesi te mbrohemi.?
haha. era nuk ik asnjehere pa u kuptuar qe ishte prezent :p
Ej, me bej 1 bejte mua, ta coj si timen hahahaha
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Kam bere 200 bejte dhe asnjera spaska rene ne syrin kritik te Soles.?
Mendova se nuk ishte aktiv. :D gjthss mezi po pres te lexoj bejten ne konkurs :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Me ze apo pa ze:p
Pa ze, pa ze! Se me u kombinuar ne interpretim zerat e vdekme qe marrim cmimin e vitit jo muajit ????
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Kete muaj beheni pushim se krijime hic

Baj baj
 
Redaktimi i fundit:
Top