Sugjerimet per temat e vitit 2021

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
good good , dy krijime i kam gati (sipas ktyre me siper)

Rradha , kush tjeter do na urdheroj?
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Po na qe skemi femij kush mund te jet bota Jone 😁
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje

Ndonje krijim per krijesat tuaja te dashura do kete?
Aktualisht jane vetem 2 krijime
Nese nuk dergoni edhe per kte muaj sdo kete konkurs

Faleminderit :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje ,

Ne keto dite te nxehti afrikan ju rikujtoj qe vera ka hyre plotesisht dhe kemi nje konkurs per te vazhduar.

Tema e korrikut "Vibrime Vere"!

Ju mirepres me krijimet tuaja!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
a ka me konkurs letersie?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Nuk pyeta pse nuk ka? Thash a ka? 🤣 po/jo 😋😋😋
 
Top