Suksesi, fat apo perkushtim?

Guest

Antarë i Respektuar
Met thon drejten kom nja dy veta ktu ne lagje dhe njoni cohet qe ne 6 shko ne pune dhe vje ka darka gjith diten pun dhe kur vje fundi mujit me zor e shty , ndersa tjetri cohet ka ora 10 shko puno nja 4 a 5 ore pune dhe ka shume sukses.

Prsh sbesoj qe kto qe punojn neper zyra e kan pun tmira,lodhen me shum se kto qe punojn ndertim gjith diten diell e ne shi.

Sdi ca me thon po sikur sme dalin llogarit ?.

Mendoj qe ka shume rrethana qe ndikojne dhe varet ca kuptojne njerzit me sukses se prsh dicka qe per dike esht sukses per dike tjeter nuk esht suskes.

Nejse se u zgjata shume si perfundim sa do te lodhemi prap ate qe na osht caktu do marrim :p
 
  • Më pëlqen
Reactions: Ivy
Top