Super oferte verore nga Hertz Makina Me Qera

hertzalbania

Hertzalbania
Titulli: Super oferte verore nga Hertz Makina Me Qera

Faleminderit Delirium per like. Oer cdo gje hyni ne FB dhe kerkoni Hertz Albania......
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Super oferte verore nga Hertz Makina Me Qera

Makina me Qera nga 29 Euro!!

Nga ca makine varion cmimi i 29 euro/dhe eshte vetem per nje dite 29 euro
Po Mercedes-Benz S 500 Kompressor te zi ose Bmw E98 M3 G-Power dispononi?
PS :
Vendndodhja Tirane
Mosha 6 ( 6 vjet ka kompania qe ofrone kete sherbim? )
Flm
 
Redaktimi i fundit:

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Super oferte verore nga Hertz Makina Me Qera

Kur mu desh njeher e nje kohe makina cmimet ishin te pa afrueshme .... dhe fatkeqsisht si gjithmone cmimi shkon me tregun Europian dhe jo me ate Shqiptar ....
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Pe: Titulli: Super oferte verore nga Hertz Makina Me Qera

Kur mu desh njeher e nje kohe makina cmimet ishin te pa afrueshme .... dhe fatkeqsisht si gjithmone cmimi shkon me tregun Europian dhe jo me ate Shqiptar ....

si shume gjera te tjera ( me aq sa kam van re kur kthehem ne shqiperi)
por pershembull, per mua qe udhetoj vetem me avjon, ky service eshte dicka e mire dhe shpresoj qe pa ofert mos te kushtoje shume.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Pe: Titulli: Super oferte verore nga Hertz Makina Me Qera

si shume gjera te tjera ( me aq sa kam van re kur kthehem ne shqiperi)
por pershembull, per mua qe udhetoj vetem me avjon, ky service eshte dicka e mire dhe shpresoj qe pa ofert mos te kushtoje shume.
Heren e fundit qe mu deshe te marr nje makine me qera aeroplani uleshe ne Al mbasdite keto zyrat te gjitha ishin mbyllur ne ate ore lol !!! mora autobuzin 2500 lek zbrita ne qender te Tr dhe isha mbret :D por qe te zgjidhin pune te zgjidhin por kam idene se duhet te ishin pak me mire ne cmime .. ose me oferta me joshese
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Super oferte verore nga Hertz Makina Me Qera

Heren e fundit qe mu deshe te marr nje makine me qera aeroplani uleshe ne Al mbasdite keto zyrat te gjitha ishin mbyllur ne ate ore lol !!! mora autobuzin 2500 lek zbrita ne qender te Tr dhe isha mbret :D por qe te zgjidhin pune te zgjidhin por kam idene se duhet te ishin pak me mire ne cmime .. ose me oferta me joshese

nuk e kisha menduar fare punen e orarit! zakonisht dhe un mberrit ne tr darkave von... duhet me i pa mir kto ofertat dhe nese eshte e mundur ta mbash makinen per nje muj... sepse me e mar makinen ne shqiperi mduhet me ik deri ne bari dhe i bie teper gjat, rruga eshte shume e lodhshme ( pa permend situatat e pa kendshme te udhetimit me traget )
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: Super oferte verore nga Hertz Makina Me Qera

nuk e kisha menduar fare punen e orarit! zakonisht dhe un mberrit ne tr darkave von... duhet me i pa mir kto ofertat dhe nese eshte e mundur ta mbash makinen per nje muj... sepse me e mar makinen ne shqiperi mduhet me ik deri ne bari dhe i bie teper gjat, rruga eshte shume e lodhshme ( pa permend situatat e pa kendshme te udhetimit me traget )
Nuk besoj se ja vlen te marresh makinen me qera per nje kohe kaq te gjate mendimi im te marresh per dy tre dite nje jave ja vlen por me teper eshte gjynaf te japesh kaq lek ..... Per oraret me mire pyet se veshtire ti gjesh mbasdite vone
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: Super oferte verore nga Hertz Makina Me Qera

Nuk besoj se ja vlen te marresh makinen me qera per nje kohe kaq te gjate mendimi im te marresh per dy tre dite nje jave ja vlen por me teper eshte gjynaf te japesh kaq lek ..... Per oraret me mire pyet se veshtire ti gjesh mbasdite vone

per nje muj nese oferta eshte e mir... perndrryshe me mir po leviz me kemb mes vapes dhe shife po nuk u bera top modele XD
kam shume vite larg shqiperise dhe kam vizituar shume pak vende... do kisha qef ti xhiroja te pakten nje ver.
pershembull, nese dua te iki deri ne sarand ose te syri kalter... si tja boj ? (skam besim tek autobuzat )
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: Super oferte verore nga Hertz Makina

per nje muj nese oferta eshte e mir... perndrryshe me mir po leviz me kemb mes vapes dhe shife po nuk u bera top modele XD
kam shume vite larg shqiperise dhe kam vizituar shume pak vende... do kisha qef ti xhiroja te pakten nje ver.
pershembull, nese dua te iki deri ne sarand ose te syri kalter... si tja boj ? (skam besim tek autobuzat )
Tani ja beme cik temen pershesh HERTZ por reklama po i bejme ne fund te fundit :p
Pa makine ne Al je si UFO LOL LOL njeher shkova pa makine dhe vertitesha ne Tr me kembe se si duroj dot keto furgona/autobuzet e linjes ..... Merre po te jete oferta e mire
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: Super oferte verore nga Hertz Mak

Tani ja beme cik temen pershesh HERTZ por reklama po i bejme ne fund te fundit :p
Pa makine ne Al je si UFO LOL LOL njeher shkova pa makine dhe vertitesha ne Tr me kembe se si duroj dot keto furgona/autobuzet e linjes ..... Merre po te jete oferta e mire

Si emer nuk harrohet kollaj dhe me siguri aty do perplasem vitin qe vjen XD
ke te drejte... pa makin nuk leviz dot .-. (sidomos kur ke ndermend te besh shume shopping :) )
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Super oferte verore nga Hertz Makina Me Qera

Njerez me te paedukate, me te pandreqshem se punjonjesit e kesaj firme ne Shqiperi s'me kishin zene syte. Thu se kishin te bejne me kafshe dhe jo me njerez te respektueshem.

Pergjigja: (1) bli nje makine; (2) be rrugen me makine nga vendi ku banon e deri ne Shqiperi; ose (taksi).
 

hertshqiperi

Antarë i ri
HERTZ Rent A Car Albania

HERTZ Rent A Car Tirana

Makina me Qera nga 19 Euro ne Tirane vetem ne Hertz. Nxitoni.....!!! !!!!

Automjete te reja me cmimet me te mira ne treg.
Cmime qe perfshijne Siguracion, Kilometra pa Limit, Asistence 24 Ore, dhe te gjitha Taksat! !!

Ne Tirane, me nje makine nga Hertz. Nje sherbim i shpejte dhe efikas.


Tirane: Hotel Tirana International - +355 (4)22 62 511
Aeroport: Terminali Mberritjeve - +355 69 20 58775

[email protected]
Makina me Qera ne Tirane Shqiperi | HERTZ Albania
 
Top