Syte e tu

Ne jeten time kam pare me mijera, mbase me miliona sy qe me shikojne. Por si ata te tute, mbase sa te kem jete, kurre nuk do te shikoje me.
Aq te bukur, aq te zjarrte...
Sikur ndezen tek une ate deshire per te perqafuar dike pa patur friken se do te lendohem.
Per te dashuruar dhe nje here tjeter pa patur friken se do hidhem serish ne nje humner pa fund.
Sikur nje kafe...
Ah sikur.
Te betohem qe do hesht gjate gjithe kohes dhe do te shikoj me endje vetem ata dy syte e tu duke u i uruar vetes qe mos te cmendem.

54-542053_beautiful-eyes-girl-wallpaper-in-hd-beautiful-eyes.jpg
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
O botaaaaaa na e zbukurove darken/naten . Shume e bukur si gjithmone te mrekullon ne cdo krijim qe sjell . Faleminderit qe i ndan me ne .?❤️?
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Ahhh zemraa kur ja kijtoj syte ? syte me te paster e me te sinqert qe mund te jen ne ket bote ...
Ne jeten time kam pare me mijera, mbase me miliona sy qe me shikojne. Por si ata te tute, mbase sa te kem jete, kurre nuk do te shikoje me.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
"Ne jeten time kam pare mijera sy qe me shikojne.
Por si ata te tute
Sa te kem jete,
kurre nuk do te shikoje me."
Haiku i FV :)

Perle ky varg Zhig!
 
Top