Ta gezoni injorancen tuaj gjithmone e jetes, Amen!

Levina

L.E.V.I.N.A
Hajde Gezuar,
E ta gezoni injorancen tuaj gjithmone e jetes Amen!
YouTube
 
Last edited by a moderator:

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Levina, hoxha ka qenë në tv apo ka folur para ndjekësve të tij?

Tregoj Levines se ky humbi doren ne lufte per te mbrojtur atdheun, perderisa "trimat" tjere lehin sot qofte ne virtualitet apo ne jeten e perditshme.
 

Vvetoni

Larguar
Tregoj Levines se ky humbi doren ne lufte per te mbrojtur atdheun, perderisa "trimat" tjere lehin sot qofte ne virtualitet apo ne jeten e perditshme.

اdo kush që poston tema me tendenca për të perçarë është në një vijë me mendimet e Anton Kçirës. Ndoshta Levina do na sqaroj pse duhet të flasim për një video nga youtube.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

Mendoj se kjo teme ngjan me shum si provokuese, ngase fjalet e njejta ne permbajtje vetem se u ben deri tani ne tema tjera....

Sa ndalen konfliktet mes anetareve te forumit: disa me Turqi e disa me serbo sllavet, sa kunder e kunder..... ketu sjellet tema tjeter per te ringjall, rifresku konfliktin ne forum... Pra e kjo e ka vendin per kosh.


Le te besoj secili per vete.... Ne skemi nevoj per konflikte ne forum.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL

Mendoj se kjo teme ngjan me shum si provokuese, ngase fjalet e njejta ne permbajtje vetem se u ben deri tani ne tema tjera....

Sa ndalen konfliktet mes anetareve te forumit: disa me Turqi e disa me serbo sllavet, sa kunder e kunder..... ketu sjellet tema tjeter per te ringjall, rifresku konfliktin ne forum... Pra e kjo e ka vendin per kosh.


Le te besoj secili per vete.... Ne skemi nevoj per konflikte ne forum.

Nese nuk e perballon dot, hap dritaren, ndiz nje cigare, e imagjinoje veten atje ku do te deshiroje.

Tema ne fjale nuk eshte hapur tek nenforumi “juaj”, keshtuqe pa emocione, pa aludime, mos e deformo temen.

P.S kerkoj ndjese qe nuk kam marre pjese neper diskutime!

Darius
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Faleminderit se nuk pi cigare.... :)

Nuk eshte deformu tema.... ndoshta ti po del ne deformim pak.


tung
 

ricky_ch

******

Mendoj se kjo teme ngjan me shum si provokuese, ngase fjalet e njejta ne permbajtje vetem se u ben deri tani ne tema tjera....

Sa ndalen konfliktet mes anetareve te forumit: disa me Turqi e disa me serbo sllavet, sa kunder e kunder..... ketu sjellet tema tjeter per te ringjall, rifresku konfliktin ne forum... Pra e kjo e ka vendin per kosh.


Le te besoj secili per vete.... Ne skemi nevoj per konflikte ne forum.

Mos ke dert, se hajnë kokën e vet.
Jemi mësuarë me keta më... Islamofobia ka fajet.
 

Vvetoni

Larguar
Nese nuk e perballon dot, hap dritaren, ndiz nje cigare, e imagjinoje veten atje ku do te deshiroje.

Tema ne fjale nuk eshte hapur tek nenforumi “juaj”, keshtuqe pa emocione, pa aludime, mos e deformo temen.

P.S kerkoj ndjese qe nuk kam marre pjese neper diskutime!

Darius

I paskemi nda forumet me "tapi". Ku të ri unë se më duket vetja si i humbur?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Dhe un qe mendova se artdashesit do kishin hapur ndonje teme per Eugent bushpepen si i kualifikuar ne naten e dyte te festivalit. Jo re... na ka ngel butoni turqi-hoxha-fe

:p

Ua Darius me ne fund esht be aktiv. :D

p.s. E per ca flet kjo vidioja iher?
p.s2. Hajd Gzuar me fund! Nje dolli per shendetin e Levines
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Dhe un qe mendova se artdashesit do kishin hapur ndonje teme per Eugent bushpepen si i kualifikuar ne naten e dyte te festivalit. Jo re... na ka ngel butoni turqi-hoxha-fe

:p

Ua Darius me ne fund esht be aktiv. :D

p.s. E per ca flet kjo vidioja iher?
p.s2. Hajd Gzuar me fund! Nje dolli per shendetin e Levines

Meqe paske lexuar,qenke informuar,perse se nuk e hape?! :)
Suksese Eugentit!
 

WxP

Hidrauliku
Eshte isoj si janullatosi... Po hajt mo duhet me e bo derrin daj me ket demokracine se te ishte enveri gjall i varte...

Kush tha qe ky hoxha nuk ishte turk ! A bon me i Knu turqis nje shqiptar ???
Degjoje...

YouTube
 

Passion

Banned
Eshte isoj si janullatosi... Po hajt mo duhet me e bo derrin daj me ket demokracine se te ishte enveri gjall i varte...

Kush tha qe ky hoxha nuk ishte turk ! A bon me i Knu turqis nje shqiptar ???
Degjoje...

YouTube

A ben per Eurovision ky zotnia ? :fiu::fiu:
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Meqe paske lexuar,qenke informuar,perse se nuk e hape?! :)
Suksese Eugentit!

sepse jam me cel dhe nuk sjell dot linqe
Mendon se do e kurseja si teme po tkisha patur mundesi?
 

Levina

L.E.V.I.N.A
we we we
Dmth unë jam problemi këtu jo ky Hoxha Injorant?????

pffffff,
 

Levina

L.E.V.I.N.A
Tregoj Levines se ky humbi doren ne lufte per te mbrojtur atdheun, perderisa "trimat" tjere lehin sot qofte ne virtualitet apo ne jeten e perditshme.

Lover, unë për ty kam respekt, dhe nuk u hy diskutimeve të tilla me ty
 

Levina

L.E.V.I.N.A
اdo kush që poston tema me tendenca për të perçarë është në një vijë me mendimet e Anton Kçirës. Ndoshta Levina do na sqaroj pse duhet të flasim për një video nga youtube.

Do flasim mër një video në youtube, ashtu sikur flasim pë cdo shkrim tjetër idiot, që postojmë edhe ne personalisht.
 

Levina

L.E.V.I.N.A
Dhe un qe mendova se artdashesit do kishin hapur ndonje teme per Eugent bushpepen si i kualifikuar ne naten e dyte te festivalit. Jo re... na ka ngel butoni turqi-hoxha-fe

:p

Ua Darius me ne fund esht be aktiv. :D

p.s. E per ca flet kjo vidioja iher?
p.s2. Hajd Gzuar me fund! Nje dolli per shendetin e Levines

Ty Levina ta thotë hapur që ti Soulmind, nuk më pelqen si tip.
Gëzuar ti në radhë të pare, se unë jam anëtar "periferik"i forumit.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Mendimin per anetarin mund ta thuash tek tema e duhur. Kjo eshte teme dollish sepse qe ne titull thuhet: Gezuar.
Une kam mendim neutral. Dmth s'ndjej asgje. Ti zakonisht shkruan aq sa din. :)
 

Levina

L.E.V.I.N.A
Mendimin per anetarin mund ta thuash tek tema e duhur. Kjo eshte teme dollish sepse qe ne titull thuhet: Gezuar.
Une kam mendim neutral. Dmth s'ndjej asgje. Ti zakonisht shkruan aq sa din. :)

Sigurisht aq sa di...
Pse ti zakonisht thërret shoqet kur shkruan????
Nejse
Dua ti shtoj dhe dicka formatit tënd ( në bazë te postimeve te gjykoj, ne bazë të asaj që shkruan)
Përveç qe smë pelqen fare po fare si tip, mendoj se je dhe shumë hipokrite ne ato që flet, se për ironi, e për "gjuajtje në kthese" etj etj kap trofeun.
Sbesoj ti marrësh për ofendime keto, se fundja janë thjesht vlerësime të padjallëzuar nga një anëtare qe flet aq sa di.
Mendimin për anëtarin po e bëj këtu qe të mos më përzihet me anetarët e tjerë.
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Shume i forte montazhi , vertet hahaha
Deklaroj qe jam tek 10 dhjetshja qe thoshte hoxha haha
 

Vvetoni

Larguar
Do flasim mër një video në youtube, ashtu sikur flasim pë cdo shkrim tjetër idiot, që postojmë edhe ne personalisht.

Problemi është se ju nuk keni folur. E keni postuar temën pa asnjë pyetje për anëtaret e forumit apo koment shtesë pos fyerjes në titull. Cila është tema e diskutimit?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Sigurisht aq sa di...
Pse ti zakonisht thërret shoqet kur shkruan????
Nejse
Dua ti shtoj dhe dicka formatit tënd ( në bazë te postimeve te gjykoj, ne bazë të asaj që shkruan)
Përveç qe smë pelqen fare po fare si tip, mendoj se je dhe shumë hipokrite ne ato që flet, se për ironi, e për "gjuajtje në kthese" etj etj kap trofeun.
Sbesoj ti marrësh për ofendime keto, se fundja janë thjesht vlerësime të padjallëzuar nga një anëtare qe flet aq sa di.
Mendimin për anëtarin po e bëj këtu qe të mos më përzihet me anetarët e tjerë.

Oj shoqeeee po merr vrull shume me duket.
e para kjo teme me kete titull duhet te cohet ne kosh! Sepse titulli eshte ofendim ne vete! Por po e mbyllim 1 sy.
E dyta komentet tua jane per ne kosh sepse ske thene asgje per temen por mbi mua.(qe ne faks as me intereson fare ca mendon)
E treta, nuk pres komplimente kur ta kam thene ne sy qe je komplet e palexuar dhe e paditur. Pra ti shikon 1 vidio tek pull diku dhe vjen hap teme. ama nuk je e zonja te futesh ne debate sepse nuk ke kapacitet e njohuri. prandaj flet aq sa di. Me sakte nuk flet fare por merr lart e posht e i sjell ktu. Lol
Njerezit qe nuk dine por mundohen te ulin tjeret djallezisht(sic ke bere ti qe ne titull duke u treguar superiore) i kam zet dhe e kane hak ironine dhe talljen madje.
kaq per ty.

p.s.Stafi ose ndryshoni titullin ose kjo teme duhet te shkoj ne kosh automatikisht.
 
Redaktimi i fundit:

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
p.s.Stafi ose ndryshoni titullin ose kjo teme duhet te shkoj ne kosh automatikisht

Nese tema do te ishte hapur tek nenforumi "juaj", automatikisht do te perfundonte ne kosh.

Cdo anetar i forumit eshte i lire te komentoje mendimin tend e te kujtdo ashtu si gjithe mendimet qe ne shprehim si anetare ne forum jane publike per kedo qe ti lexoje e citoje. Ashtu sic kam une te drejte te gjykoj besimin e mendimin tend, ashtu ke edhe ti te drejte te gjykosh besimin tim, ashtu ka edhe Levina, etj, te drejte te gjykoje mendimin e besimin tend. Pak rendesi ka nese te vjen mire ty apo jo. Nuk ekziston nje rregull ne forum ku anetaret e forumit nuk duhet te shprehin mendimin e tyre lirshem dhe te mendojne ndryshe nga te tjeret. Misioni i forumit eshte levrimi lirshem i mendimit dhe krijimi i hapesirave per gjithe komunitetet fetare qe te mesojne mbi besimin e tyre.

Kjo eshte arsyeja qe nuk e shikon Darius te shkruaje ne asnje nga nenforumet fetare, jo se nuk kam gje per te thene, por se e di qe te gjitha diskutimet do te keqkuptohen me te drejte.

Darius
 

ricky_ch

******
Nese nuk e perballon dot, hap dritaren, ndiz nje cigare, e imagjinoje veten atje ku do te deshiroje.

Tema ne fjale nuk eshte hapur tek nenforumi “juaj”, keshtuqe pa emocione, pa aludime, mos e deformo temen.

P.S kerkoj ndjese qe nuk kam marre pjese neper diskutime!

DariusOre ti zotërote,

ky nënforum as që do të duhej të ekzistoj.

Nëse sipas teje s'qenka hapur tek rubrika e "juaj",
atëherë na e skjaro pak çfarë do të thot "fetare e antifetare."
Të gjitha religjionet kanë rubrikat e veta , dhe kush ka pyetje apo skjarime
mundet tek rubrika (tema) adekuate me e hap.

Të jesh ateist nënkuptohet disi, por të jesh një antifetar është më se bullshit.
Nëse dikush ka probleme me fetë, ka një problem te madh, nga se ekzistojnë shumë
fe në botë dhe duhet shpallë luftë të gjithave.

Mos ta zgjas: mendimet e një individi, pamarrëparasysh religjionin, nuk kanë
automatkisht mbështetjen e tërë religjionit.

Ky zotëri në fjalë çfarë mendon për Erdoganin apo kend do tjetër,
askund nuk e gjen në Libër të shenjtë apo kudoqoftë tjetër.

Pra, këto lloj ide e mendime bëjnë pjesë në diskutime shoqërore, punë e madhe çfarë
mendon një hoxhë apo prift për dikend apo ndonjë problem shoqëror.

Thjesht, këso tema provokuese në të kaluarën ka pasur mjaft, bile me tendencë që Tema e fesë
edhe të mbyllet, bile një temat më hot kanë qenë, sepse i bëhej dikujt therrë në sy dhe nga
arsyeja se s'kishin tjetër punë. Pra, fete diskutohen tek fetë, e antifetarët mund të pijnë ujë të ftohët.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Ore ti zotërote,

ky nënforum as që do të duhej të ekzistoj.

Nëse sipas teje s'qenka hapur tek rubrika e "juaj",
atëherë na e skjaro pak çfarë do të thot "fetare e antifetare."

Je i lire te shprehesh ne kete nenforum qe besimi i Darius eshte heretik, nese kjo eshte ajo qe ti beson apo kjo eshte ajo qe nje besim i caktuar beson. Kjo eshte liria jote e fjales dhe nuk ka asnje gje te keqe. Nese ti e merr si "ofendim personal", ky eshte problemi yt dhe jo i atij katolikut/myslimanit apo orthodhoksit qe te drejtohet ne kete menyre. Ne kete forum ne nuk mundohemi te kufizojme e censurojme mendimin e lire te njerezve per te qene "politikisht korrekte" qe te mos i ngelet qejfi Dariusit, rickyt apo Soulmind.

Darius
 
Top