Tag antarin qe do te gatuaj per ty.

Darius

DENY IGNORANCE
O @Darius o @Darius ,do ti qe kete te fundit spo e marr vehs ca eshte po as dua te pyes sepse mund ta ha pa pyetje????
Shume Faleminderit,po na ben pak si dem kjo gatiahmeri keshtu??
Tiramisù, por shefi shpesh here perdor filxhanet e kapuçinos te illy caffe ?
 

Darius

DENY IGNORANCE
Cmi ben marketingut ....lool
Nga i gjithe ky marketing, vetem nje mikeshe me ka ardhur nga fv, edhe ajo vetem per nje kafe, por shijoi panoramen, ambientin, flladin e fresket te detit ne nje mengjes vere ??
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Ky Darius do me na shendosh lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Nga i gjithe ky marketing, vetem nje mikeshe me ka ardhur nga fv, edhe ajo vetem per nje kafe, por shijoi panoramen, ambientin, flladin e fresket te detit ne nje mengjes vere ??
Kot e ke mua sme rrek me keto , nuk vij po nuk ishe e ti aty ne tavoline
ta kam bere te qarte lool
pse si do e tres une gjithe ate ushqim , duke qeshur lool
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Nga i gjithe ky marketing, vetem nje mikeshe me ka ardhur nga fv, edhe ajo vetem per nje kafe, por shijoi panoramen, ambientin, flladin e fresket te detit ne nje mengjes vere ??

Me kane blloku patenten 1 vit. Skam shofer lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Harroje, nuk te vij, as do te jem ne Durres, qe ta paguaj une ne fund faturen, ytttt gjirokastrite ????
Sheeee ujku bo mjergull , he he he mos bej sikur se di per ca e kisha lool
ore faturen as bohet llaf qe do e paguash , pika ty ,pse biznes me mua do besh

pastaj dale i here , se me ke ca borxhe mizerje lool
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Mos u lodh kot, sepse nuk ka qene @Sensual ??
Te ishte PDja ne pushtet, te te vendosja edhe makine policie perpara kur te dilje jashte Tiranes, e jo me patenten ??


Lol bej shaka. Si dhe e di kush mund te kete qene aty ke ty

Policia eshte me ne si me PS ashtu dhe me PD lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Lol bej shaka. Si dhe e di kush mund te kete qene aty ke ty

Policia eshte me ne si me PS ashtu dhe me PD lol
merre ate kerrin atij shokut tim dhe i shkojme te dyja , dhe le te mos e paguaj faturen po sja beme corap restorantin lool
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
merre ate kerrin atij shokut tim dhe i shkojme te dyja , dhe le te mos e paguaj faturen po sja beme corap restorantin lool

Me e gervisht ate mi shkuli floket lool

Darius eshte gentleman ste le me pagu mi
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Diten qe do nisesh ti do te jem i mbyllur, do jem duke bere dizifektimin Covid-19. Ta konfirmon Marla qe duhet bere ???

Hajd se nderhyj une ke AKU ta kesh falas 1 vit vetem mos e mbyll lol
 

Darius

DENY IGNORANCE
Me mbyten range-at jam bere si laciane me shoke te forte lool shif kur te me vije OFL te me kerkoje ku e ke mcef mallin:p
Po lere rangin, se kane te gjithe, po ti shikoji targen, ne te dalte OFL apo Rilindas perpara u mblodhen per 10 min mbi 2000 protestues para kryeministrise ???
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
ja kshu ka lezet , kur e pranon publikisht qe ngordhe per kokekuqen lool lool

hipi une e aty ska gje si vej men shume targave lool

Shif shkronjat ne fund te targes lool
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Po lere rangin, se kane te gjithe, po ti shikoji targen, ne te dalte OFL apo Rilindas perpara u mblodhen per 10 min mbi 2000 protestues para kryeministrise ???
SB e njof por po me ngaterron AB-ja hahahaa
 
Top