Tag antarin qe do te gatuaj per ty.

Marla

Themelues i Forumit
Nga i gjithe ky marketing, vetem nje mikeshe me ka ardhur nga fv, edhe ajo vetem per nje kafe, por shijoi panoramen, ambientin, flladin e fresket te detit ne nje mengjes vere 🤗😘

Me kane blloku patenten 1 vit. Skam shofer lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Harroje, nuk te vij, as do te jem ne Durres, qe ta paguaj une ne fund faturen, ytttt gjirokastrite 😂😂😂😂
Sheeee ujku bo mjergull , he he he mos bej sikur se di per ca e kisha lool
ore faturen as bohet llaf qe do e paguash , pika ty ,pse biznes me mua do besh

pastaj dale i here , se me ke ca borxhe mizerje lool
 

Marla

Themelues i Forumit
Mos u lodh kot, sepse nuk ka qene @Sensual 😂😂
Te ishte PDja ne pushtet, te te vendosja edhe makine policie perpara kur te dilje jashte Tiranes, e jo me patenten 😏😏


Lol bej shaka. Si dhe e di kush mund te kete qene aty ke ty

Policia eshte me ne si me PS ashtu dhe me PD lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Lol bej shaka. Si dhe e di kush mund te kete qene aty ke ty

Policia eshte me ne si me PS ashtu dhe me PD lol
merre ate kerrin atij shokut tim dhe i shkojme te dyja , dhe le te mos e paguaj faturen po sja beme corap restorantin lool
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Me mbyten range-at jam bere si laciane me shoke te forte lool shif kur te me vije OFL te me kerkoje ku e ke mcef mallin:p
Po lere rangin, se kane te gjithe, po ti shikoji targen, ne te dalte OFL apo Rilindas perpara u mblodhen per 10 min mbi 2000 protestues para kryeministrise 😂😂😂
 
Top