• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tag antarin qe do te gatuaj per ty.

Didi

C'est la vie.
Po si jo..ama dicka nga deti dua ..jo makaron se ne it vetem makarona ,shpageta e pica bejn😡
Kuzhina italiane është nga më të shëndetshmet në botë mi ça thua. Nuk haen vetëm makarona, spaghetti (që është lloj makarone). lol

Atëhere menuja e peshkut për ty:

- Sallatë oktapodi
- Risotto me karkaleca, midhje dhe sepje

Të dalin këto mi? Po deshe të shtoj edhe një salmon në furrë me patate.

Ta përfundojm e me një ëmbëlsirë sorbetto me limon.
 

Vvetoni

Larguar
Kuzhina italiane është nga më të shëndetshmet në botë mi ça thua. Nuk haen vetëm makarona dhe spaghetti (që është lloj makarone). lol

Atëhere menuja e peshkut për ty:

- Sallatë oktapodi
- Risotto me karkaleca, midhje dhe sepje

Të dalin këto mi? Po deshe të shtoj edhe një salmon në furrë me patate.

Ta përfundojm e me një ëmbëlsirë sorbetto me limon.
Rissoto ish oriz. Parameno shkrun ne menu 300 lloje, rrisoto me mish pule, me mish ashtu me keshtu. Eh more Zot, cfare kurth.
 

Didi

C'est la vie.
Rissoto ish oriz. Parameno shkrun ne menu 300 lloje, rrisoto me mish pule, me mish ashtu me keshtu. Eh more Zot, cfare kurth.
Oriz i gatuar me gjëra, ama neve nuk e kemi por e kanë italianët kështuqë thuhet “risotto”.

Veç uri të kesh se ke lloj lloj gjërash.
 

Vvetoni

Larguar
Oriz i gatuar me gjëra, ama neve nuk e kemi por e kanë italianët kështuqë thuhet “risotto”.

Veç uri të kesh se ke lloj lloj gjërash.
Jo more e kemi marre edhe na. Oferte ditorw, rissoto, kur e pash dul oriz. Kam hanger nshpi 3 here masanej, le pash besen.
 

Didi

C'est la vie.
Jo more e kemi marre edhe na. Oferte ditorw, rissoto, kur e pash dul oriz. Kam hanger nshpi 3 here masanej, le pash besen.
A da shkruash mirë se më çmënde.

R i s o t t o.

Flm. 🤣
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Kuzhina italiane është nga më të shëndetshmet në botë mi ça thua. Nuk haen vetëm makarona, spaghetti (që është lloj makarone). lol

Atëhere menuja e peshkut për ty:

- Sallatë oktapodi
- Risotto me karkaleca, midhje dhe sepje

Të dalin këto mi? Po deshe të shtoj edhe një salmon në furrë me patate.

Ta përfundojm e me një ëmbëlsirë sorbetto me limon.
U ngopa per 3dite tjera🤣flm nga ti..kur don ti bahesh e mir😏

un prisja naj breshke ..se i kan qef taljanet🤦‍♀️🤣
1A2BE8AB-33BA-43BA-9588-547936B8E5CD.jpeg
 

DarkLord

SILENT
Mire se te vini :)
Nese deshironi ndonje te veçante apo ndonje perberesh ju ben alergji, me thoni :)
 
Top