Takimi Italo-Shqiptar

Lauri

Anunnak
Luci,ti pregatit cokollatat perugina.
Pa shiko,kemi edhe shefen. iiiiiii.......sa mire.
 

JoJo

.....
O lauri ...si re don te na i marr luci mysafiret neve....ncncncccc sa te pangopur per i cik cokollat :p re burr i dheut !!!!
Po ju re artdashesa po rrefuzoni te shifni ket gjen e shtremer te pizes eee??
 

Lauri

Anunnak
Mire se erdhe jo jo,me ndihmo pak se nuk i bind dot vetem.
Do ta drejtojme "torre di Pisa"apo jo.
nqs takimi behet ne Pisa Lauri ofron nje "torr" te shtrember per te gjithe.LOLLOL
 

JoJo

.....
Flm lauri per mikpritjen :)
Ndersa une ofroj "filxhanat e shtremer " per te gjithe :p (apo preferoni gota??? )
Luci ti cfare ofron ?? Ec fol i her se u katanis puna me ankand !!
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
O lauri une ofroj ciceronin ne pisa
 

Lauri

Anunnak
Me duket se do bejme takim cokollatash.Nuk u pelqen torre di Pisa.
E va bene,andiamo noi a Perugia.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Bianka si thua per ne date 1 nentor ne perugia?
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Ore, une them me mire firenze ose Rome... se Perugia-n e qame me lote er eurochokolate:D
 

JoJo

.....
Sikur ta vendosnim sdo ishte aq keq....!!! Ska ngel dhe shume kohe me duket mua...!!
Kryeplaku i grupit ku eshte ?? Te ngrej komision ose OJQ se keshtu dim ti zgjidhim punet ne shqipet :p !!! :kiss per te gjithe
 

Lauri

Anunnak
Firenze eshte neutrale.Pak rruge do bejne te gjithe.Ta hedhim ne vote, shumica vendos.
KUSH ESHTE DAKORT?............1 Lauri.
ps.Linda ku jeton ti ne Bolzano??
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Une jam dakort per ne firenze
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
edhe une firenze pra:)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Hajde pra Albanesi mos e zgjatni muhabetin firenze edhe u vendos ajo pune.
 

Lauri

Anunnak
hostel kemi votuar vetem 4 vete.Me demokraci na duhen edhe dy vota pro
ps. pse u fruksuan keta ore
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
hahhahahahahhhaa pak rruge do bejme te gjith haha un du 4 ore per ne firenze re po kjo linda qe eshte ne bolzano dashka nja 6 ore te mira haha vendosni trima vandosni dhe me thoni ok ishalla o dit me djell
 

Lauri

Anunnak
Sa ore me duhen mua qe jam ne Sicili LOL
Duhet te votosh,je dakort per FI
 

LePuRuShI

Stafi Teknik
V.I.P
a ju smereni vesh.. jeni bo te gjith si fmi mami LOL jo e kam larg jo kshu ahaha nje zgjidhje do ishte... merrni 2 gocat qe jan me larg... e gjeni nje qytet qe ndodhen midis vendeve ku jetojne ato :D ja maroi puna... ktu shof qe me shume ankohen cunat sesa gocat LOL LOL
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
ja mbeshtes plotesisht lepurushit..si gjithmone i kapshem djaliLOLLOL
Une tek meshkujt nuk shkoj:D po deshet hajdeni ju..
Agro, po bologna do ti, se sikur me je mekur derman?
 

*Linda*

Lost out in the desert
Lepur te paste forumi te paste:D

Un jam larg..
Jetoj pertej Genoves.
 

Lauri

Anunnak
Linda ,Bianca do na thoni se jeni dakort me 1 nendor ne Firenze.
 

Lauri

Anunnak
Linda, te duhet e njejta kohe sa nga Roma-Firenze.
Lepurushi vjen me avion nga Karlsruhe ne Firenze
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Pertej genoves Linda* :p
Epo hajdeni ne Massa pastaj:D
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
ose La spezia, per mua njelloj eshte:D
 
Top