• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Takk takkk...

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Po te doli llafja i pale atlete adidas origjinale do te sjell sa te mberrij ne Angli....:p
Opo atleteteve u merr te keqen ai edhe sikur te ndodh.Pse ke ndermend ti besh leket rrush e kumbulla per dynjane ti zotrote?!Ik se sqenke nikoqir ti jo:p
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Pse ke 50 poundshi shifet nikofaklleku. (Me vjen turp ta them shqip kete fjalen banale) :p
Gur gur behet kalaja ! A e fal centezin kur sta plotesojne kuoten per shalqinj ty psh ,joo.
Epo atehere ca do ,te hash ne kurrizin tim qe roptohem mengjesi e darka ne pune.E drejte te duket?!:p:ROFLMAO::D
 

Imp4cT

Not Serious Member
Gur gur behet kalaja ! A e fal centezin kur sta plotesojne kuoten per shalqinj ty psh ,joo.
Epo atehere ca do ,te hash ne kurrizin tim qe roptohem mengjesi e darka ne pune.E drejte te duket?!:p:ROFLMAO::D
Do marrim shtepi 2 kateshe, kat 2 do jetojme, katin e pare do e mbjellim shalqi e do e rrisim me llampa 2000 watshe sic bojne hashashin ata nga Kuksi.
Do behemi firme e njohur " Iva & Hairlessi Watermelons". :p
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Do marrim shtepi 2 kateshe, kat 2 do jetojme, katin e pare do e mbjellim shalqi e do e rrisim me llampa 2000 watshe sic bojne hashashin ata nga Kuksi.
Do behemi firme e njohur " Iva & Hairlessi Watermelons". :p
Ahahahahhahahahahahahahaha aty te llambat mbaje forte si ide,dhe vazhdo e zhvilloje se me pelqeka shume ahahhahahahahaha.
Emri i comp famtastik me gps e gjete?!
 

Imp4cT

Not Serious Member
Ahahahahhahahahahahahahaha aty te llambat mbaje forte si ide,dhe vazhdo e zhvilloje se me pelqeka shume ahahhahahahahaha.
Emri i comp famtastik me gps e gjete?!
Pse si mendon ti rri kot une, vras mendjen 24 ore per te ardhmen tone, ti vetem zgerdhihesh.
:p
 

Imp4cT

Not Serious Member
Kshu o kur ske pune, 3 ore paradite bizi e tashi tu dridh zinxhiret, njela ne forum.
Nga neser 1 ore ndit ne dreke do vi. :p
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Pse si mendon ti rri kot une, vras mendjen 24 ore per te ardhmen tone, ti vetem zgerdhihesh.
:p
Mos me hap namin mua qe zgerdhihem se do i besh gropen vetes,do thone keta ja mori ate qe i ngelen dhembet perjashta po rri urte,se kthej dhe mendje une pastaj qe sme ben komplimenta te bukura :p:D :D
 

Imp4cT

Not Serious Member
E dija, fakti qe jam shume karagjoz e nuk jam pak Vinjol per mren me ka lene pa martu. Sme marrin kurre seriozisht. :p
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Gh0st

Anetar me halle!
@Imp4cT vlla nuk dua asgje,me at 50£ Blij kalafmiut tend te voglit qe e ka emrin Shalqi gjysGrami drog :D sa per ty Shtremse @iva ti mos befsh Piken e hajrit e i paguafsh faturat Triple si ajo e fundit :D Kolaqe!
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
@Imp4cT vlla nuk dua asgje,me at 50£ Blij kalafmiut tend te voglit qe e ka emrin Shalqi gjysGrami drog :D sa per ty Shtremse @iva ti mos befsh Piken e hajrit e i paguafsh faturat Triple si ajo e fundit :D Kolaqe!
Ore te tera i mora vesh qe mos pafsh dite rehati ti ,po ajo e fundit ca eshte re shtaze?
 
Top