• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tashmë edhe unë mes jush, virtualisht....

Ajodreqia

Antarë i Respektuar
Hahhahahaha lot, emocioni i heres se pare, i thash bishes mos, por ajo prap, ja ku jam tani e papermbajtshme ne mision maratonomaku me cigare ne vesh🤯(se di as vete vallaj cf kam marr)
😏😏tu thaft der ne rreze un te prsh ky vjen mkalllxon qa kan ba ne emison nga je nime se me qet gjuh paske mem myt
 

Hilarious

Buzeqeshja nuk simbolizon lumturi, simbolizon forc
Staf në FV.AL
Tja!(miqesisht sepse tashmë të tillë jemi) Unë jam pak a shumë Lindis, një qenie në hapsirën e lirë plot përplasje me mushkonjat gjakthithëse, pëlqej aktivitet fizike,por nuk aplikoj asnje, dashuroj natyren, vlerësoj intelektin (sa më shumë e kërkoj më tepër e vendos tek dëshirat qesharake). Virtualiteti 🤔, kunder saj por i pashmangshëm. Karakterizohem nga buzëqeshja, ironia dhe sarkazma. Dëshirat? Hmmm mushkonjat të kthehen në bletë, të paktën t'ju ham mjaltin se mjaft m na është servirur.
Si përfundova këtu? Një bishë super aktive më solli të zbraz edhe unë irealen time.
E hapur ndaj cdo opinioni, so feel free to judge me, as nuk do t'ju kosideroj më një mushkonje që sapo ka pickuar te ndenjurat e një gomari.
Nga bregdeti, shumë pozivitet për ju,
Lindis!
Mirë se erdhe 🤗🤗
 

Lindis

Antar Aktiv
Mir se erdhe
1 gje nuk kuptova
Ke ardh per luft apo kot sa me mbush forumin me perqafime?
Kam ardhur me mision, gjate rruges i do puna disa gjera ekstra, lufte apo dashuri, nje soji jane, grupim ndienjash,tani cfare ju mungon juve hall populli jo personale.
 
Top