Tatuazhe ekstreme në Kinë

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
1445848489tatu-kina.jpg


Fansat e tatuazheve janë mbledhur në Kinë për të treguar artin e tyre trupor ekstrem. Ky event që do të zgjasë plot 3 ditë organizohet në Naning.

Konkurrentët pozuan vetëm me të brendshme, duke treguar dizenjot shumëngjyrëshe, ndërkohë që spektatorët i bënin foto.

Ndërkohë, edhe tatuatorët vijnë nga e gjithë bota për të treguar talentin e tyre me dizenjo të rralla.

/ Top Channel

tatu-kina1.jpg


tatu-kina2.jpgtatu-kina3.jpg


tatu-kina4.jpg
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Tatuazhe ekstreme në Kinë

Haha cme erdhi ne mendje qe keta e bejne me ngjyra jo ne baze te ushqimit qe kane ngrene Lol
Sh vulgare e ghaaa
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Tatuazhe ekstreme në Kinë

dhe kur i shikon nuk din cfare sheh, njeri apo piktur...humb vleren edhe trupi
 

Monique

With or Without u
Titulli: Tatuazhe ekstreme në Kinë

jam dakort per dicka simbolike , te vogel por me zhgarravit kshu ....kurre skam me ja kap sensin
 

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
Titulli: Tatuazhe ekstreme në Kinë

Tattoot kerkojne dhe trup te mire. Kur shof ca skilipeca 30 kile me tattoo ke krahu ska gjo me t'shemtute. Pastaj kjo pjesa te besh tattoo gjithe trupin eshte e ekzagjeruar. Disa psh bejne nje pjese te dores dhe shpatulles dhe u shkon ,por kur bejne dhe pjesen tjeter te dores behet bajat fare pastaj. Megjithate seicili ka shijet e veta.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Tatuazhe ekstreme në Kinë

Si kafsh te egra.
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Tatuazhe ekstreme në Kinë

Ndonje tato me shije , me nje kuptim personal dhe diskret edhe hahet , por keta qe pikturojn lekuren me tingellojn te rrjedhur !
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Tatuazhe ekstreme në Kinë

personalisht jam kundra tatuazheve.. por keto i shikoj si njerez qe duan te terheqin vemendjen por duke prishur lekuren dhe bukurin natyrore... imagjinoni ato tato kur te jen pleq me lekuren e rrudhur ose te rene....
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Tatuazhe ekstreme në Kinë

Tatuazhet me pelqejn por kto skan kuptim fare... e per ca te dalesh aty ne ekspozicion aman.. ska asgjo tbukur me pa
Tgjith isoj... asnje te vecant
 

Monique

With or Without u
Titulli: Tatuazhe ekstreme në Kinë

Tatuazhet me pelqejn por kto skan kuptim fare... e per ca te dalesh aty ne ekspozicion aman.. ska asgjo tbukur me pa
Tgjith isoj... asnje te vecant

Kane dal me tregu breket lol
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Tatuazhe ekstreme në Kinë

...thone se i vetmi ndryshim midis personave me tattoo dhe atyre pa tattoo eshte se atyre me tattoo nuk ju ha ... fort se ca mendojne ata te tjeret pa tattoo :p

Po mendoj te bej nje tjeter tatuazh!

hajduti
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Tatuazhe ekstreme në Kinë

...thone se i vetmi ndryshim midis personave me tattoo dhe atyre pa tattoo eshte se atyre me tattoo nuk ju ha ... fort se ca mendojne ata te tjeret pa tattoo :phajduti

Nje ndryshim tjeter eshte se keta mund te dalin edhe te xhveshur sidomos veres ... :vetull:

Ca mendje te keqe kam ndonjehere! :vje: Imagjinoni nje trup mashkulli me te vetmin tatu.... e dini vete ju ! lol

Gjithsesi nje te vockel sa per lezet e kam bere por te zhgarravis trupin kshu....boo sjam kaq ekstreme pergjithesisht dhe se shoh si dicka te bukur!
 

dangerous

* * * *
Titulli: Tatuazhe ekstreme në Kinë

Sh. te lezetshme .
Po sikur t'jua heqim ate brezin si duket si shkronja T
e ti kthejm nga para çfarë tatuazhi do kenë afer gremines keto dermanet ... :)
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Tatuazhe ekstreme në Kinë

Kane dal me tregu breket lol

Po normal qe dl tregojne breket.. skan as gjoks e as byth .. dicka do ta nxjerrin
 
Top