Tatuazhe

Operacioni dalte me sukses dhe persa i perket tatuazhit boh aq me teper gjarper nah.💋
Kur tme dali koha 😔 tani qe nejta 3 muaj ne shtepi prej korones, kushedi kur do kem mundesi sepse duhet te rri ne shtepi 2 muaj teorikisht 🤬🤬🤬
Nderkoh mund te boj gjith te tjerat ahahaa
 
Top