Tatuazhe

Barnaba

Antarë i Respektuar
Quhet perversitet kur lexon dhe rri si nyl I kalbur ? ?????

Sa e pafajshme eshte kjo goce... Bli telefon te ri, se me duket se ai qe ke reagon pa dashje ne menyre pozitive ndaj perversiteteve "te padeshirueshme". Shiko me siper se si ka shkruar fjalen 'lafshe', pa dijenine tende! Ndrroje, se te turperoi! :p
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Sa e pafajshme është kjo goce... Bli telefon te ri, se me duket se ai që ke reagon pa dashje ne menyre pozitive ndaj perversiteteve "te padeshirueshme". Shiko me siper se si ka shkruar fjalen 'lafshe', pa dijenine tende! Ndrroje, se te turperoi! :p
Seshte turp se buze nuk jan ??????
 

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
Mu kujtua një histori tani....kishte pi njeri keq dhe diten tjeter ishte cuar me një lavatriçe te bere tatuazh nga mbrapa. True story lool

Ka dhe nje histori te nje turisti anglez ne Argjentine qe vendos te beje ne shpine nje tattoo me mbishkrimin "Come on England" dhe kur shko ne shpi shef qe artisti i kishte bere tattoo "Vamos Argentina" ??.

True story dhe kjo lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Do me pelqente nje tatuazh minimalist, fin. Te zhgarravitmet e trupit dhe ekzagjerimet s’hyjne ne shijet e mia, as tek femrat dhe as tek meshkujt.
 

Hera

Banned
Nje te vogel kam ....flatera eshte minimal
 
Top