Tatuazhe

Daisy

Anëtar i Respektuar
Nuk kam
Dhe nuk para me pelqen te zhgarravitem me gjera te perhershme:p
Por por nese do me mbushej mendja do beja kete
E4C03C70-17F7-4D29-A8AF-FAD5E0CBD8E4.jpeg
 

Didi

C'est la vie.
2011-
Jo nuk kam tattoo, kisha deshire te beja nje por se di..besoj se cdo njeri ka natyren e tij. Edhe pse me kalimin e kohes takon qe tatuazhi mund te shemtohet! Lol prandaj po e mendoj mire une para se ta bej! :D :D

Eh Didi, disa gjera nuk ndryshokan e disa te tjera po. Lol
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
po nuk kopjohen tatoo e tjereve sepse i zvenit bukurine

Dhe ajo diku e ka kopjuar.... megjithse une nuk di j kopjoj asaj por flamurit:p
E vetmi tattoo qe nuk kopjohet jane inicalet qe bejne (te familjes apo dikujt tjeter)
The rest te gjitha copy Jane
 
Ku ju pelqen ta beni nje tatuazh?


Sote doja te flisnim per tatuazhet
a keni tatuazhe? Nese po , ku?
mendoni se berja e nje tatuazhi do sjelli deshiren per te bere akoma te tjere?
çmendim keni per njerzit qe jane te mbushur me tatu?17FBF834-2B48-4A8E-A138-7714486A8508.jpeg

088DD69B-6314-4D1F-A039-4962C9D4792A.jpeg
BCDF1C82-021F-4FBE-9FF6-879360264440.jpeg
Ky eshte projekti im per kete vit full arm
duke miksuar gjitheçka nga deti te detajuar
dhe me nje anteprima fillimisht ne krah
per te pare si do duket tatuazhi i mbaruar 😍
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Çoban ca mi ke keto tema pronvokuese ,une thash se po flisje per gjimnastiken ti😝erdha me vrap😂😂
 
Aty e keni mendjen ju lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ekziston nje teme e tille shoku Loverman.
 

Mogli

🙄welcome home
Per qef mbushem plot me tatuazhe...sidomos kte full arm fixim e kam....1 tatuazhe e kam ne parakrah ne kujtim dikujt qe nuk jeton me
 
Skam
Le te mbaroj karantina dhe do ta rregullojme dhe ket pun.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
As une nk kam, por qe i duaaaa shume.
3 po e po qe i kam ne plan, por se kur do behen sdi gje😆
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Ka ca tatuazhe fin te bukur i pelqej ti shoh tek tjeret.
Por personalisht as s'kam bere kurre,as nuk do beja tatuazh.
 
Top