Të banosh në autostradë.

Fly

Larguar
un shikoj qe ne keto dite te nxehta sjam mire
mendja ime spunon si duhet

madje dhe format me te pafajshme si kjo i shoh si forma "djallezore" :p
se di dmth pse e filmojne me dron :p
 

Lauri

Anunnak
Ndryshe nga Rama në Shqipëri... Të dërgon eskavatorin në oborr
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Ahahahaha,shteti me te drejt duhej t'ia kishte shembur.
Disa projekte kombetare kan disa te drejta deqizive ne tere boten kur jane te nje rendesie te vecante.
Dhe nje rruge e nje kapaciteti te tille hyne ne ate lloj kategorie.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Paska dal forme e cuditshme :d
Ja shifni kur ta filloje dhe Shqiperia kte gje lol
 

Lauri

Anunnak
Paska dal forme e cuditshme :d
Ja shifni kur ta filloje dhe Shqiperia kte gje lol
Si nuk më shkoj mëndja për dreq edhe mua 🤔😂
 
  • Haha
Reactions: NGU

Marla

Themelues i Forumit
Gruaja nuk e shet pronën, shteti ia ndërton autostradën rreth shtëpisë!

Imagjino ti fluturoje ndonje makine mbi cati ksaj lool

Ne Shqiperi i fusin1 VKM per shpronesim prones private per arsye ndertim veper publike rendesie te vecante dhe ja u zgjidh lol
 

Fly

Larguar
Paska dal forme e cuditshme :d
Ja shifni kur ta filloje dhe Shqiperia kte gje lol

mjafton 1 me mendje te prapte ne familje :p
ti rri e paster, qelbar, shembull per tu ndjekur se do rrisim ciliminjte :p
 
  • Haha
Reactions: NGU

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Imagjino ti fluturoje ndonje makine mbi cati ksaj lool

Ne Shqiperi i fusin1 VKM per shpronesim prones private per arsye ndertim veper publike rendesie te vecante dhe ja u zgjidh lol
Drejt me thene asaj aty mes rruges,ashtu ishte dasht me ja ba. Ahahahaha
Po e ka shemtu autostraden.
Dhe ka prish standartin e saj.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Nga larte duket si hymje xheneti :p;)
 
Top