Të brendshmet e pranverës, çfarë duhet të blini këtë stinë

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Të brendshmet e pranverës, çfarë duhet të blini këtë stinë

kesmiha.jpg


Pranvera vjen dhe me ndërrimin e dollapëve. Sigurisht një rifreskim i gardërobës është e pashmangshme, por bashkë me veshjet, këpucët dhe aksesorët duhet të rinovohen dhe të brendshmet.


Të brendshmet nuk do të jenë më të fshehura poshtë rrobave të trasha të dimrit dhe kur flini gjumë, pasi tashmë ato janë zgjedhja kryesore.

Komplete sensuale, badi, këmisha më në fund mund ti zgjidhni mes ngjyrave më të gjalla, për të sjellë pak freski në gardërobën tuaj. Sigurisht mes tyre janë ato me stampime me lule, ngjyra pastel, me dantella, tyl, transparente apo detaje të tjera super romantike. Zgjedhja është e juaja, shihni galerinë e fotove!

calvin-klein-underwear.jpg


intimissimi.jpg


oysho.jpg

triumph.jpg
 

Zana1

Braveheart
Te shemtuara .... edhe fal te mi japin nuk i pranoj , lere me ti blej me leke.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Sdalin linket e fotove,vetem ato dya. :p skam cbej.
 
Top