Të do, apo “po shtyn kohën”, ja si ta kuptosh

Grensi

Dhe vjen nje dite..
tani u binda...(pasi lexova kete temen) ..qe nuk po shtyn kohen me mua...ajo..
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po varet e si te puth, me pasion, pa pasion, me gjys buze, me mendje, pa vemendje :p
Ohu sa fillozofi ka per boten e nderlikuar te meshkujve! :p
Apo jo @Loverboy ?

N'momentin qe te thote ku i kam corapet, dijeni se po e shtyn kohen me ju :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po shtyn kohen ama jetoni ne nje cati? :eek:

Po pra, ky eshte burri, ka nerva me e shty. Na shkoj jeta me tshtyme :(
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Ta bon gropen, ate te ben, dhe ne fund materjalin e mbledhur Ja tregon shoqeris, dhe shoqeria te sulmon si hienat ne tuf,
Vetem njeri duhet te Hape goje "AAMM"
Tjeret gati ne sulm te bejne "BAAM"


Apo sjam brenda temes :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Ta bon gropen, ate te ben, dhe ne fund materjalin e mbledhur Ja tregon shoqeris, dhe shoqeria te sulmon si hienat ne tuf,
Vetem njeri duhet te Hape goje "AAMM"
Tjeret gati ne sulm te bejne "BAAM"


Apo sjam brenda temes :p
Te gjithe keto bastarda ty te qellojne? ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Si sakrifikoheni ju aman, e sju a di njeri per nder!!!
Une ku ta gjej nje ti mbledh corapet lool lool lool lool lool

Dhe ne fund prap mbetemi te keqij. Tpashpirta jeni bre ju, duhet me ju ngjesh :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ta bon gropen, ate te ben, dhe ne fund materjalin e mbledhur Ja tregon shoqeris, dhe shoqeria te sulmon si hienat ne tuf,
Vetem njeri duhet te Hape goje "AAMM"
Tjeret gati ne sulm te bejne "BAAM"


Apo sjam brenda temes :p
Tregohu e zgjut! Mos jep material qe nje dite mund te perdoret kundra teje in a court of law.

Apo me duket paskam dal jashte teme lool
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Screenshot_1.png
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Po cke ti me boten ri,di ti ca ndjen njera pale apo tjetra ?
Prej kur eshte ndaluar te shprehemi lire, Perderisa nuk permendim emra dhe nuk cenojme njeri?!
Apo kot tja fusim vetem se skemi cte bejme.
 
Top