Të do, apo “po shtyn kohën”, ja si ta kuptosh

Arfenilla

Themelues i Forumit
keni?
Nuk dilni kurrë në takime
Ndoshta mund t’ju duket shumë romantik qëndrimi në shtëpi për të parë filma, por kjo lloj “bashkëjetese” është për çiftet pak më të konsoliduara. Nëse keni vetëm disa javë që dilni bashkë duhet ta provoni veten dhe partnerin në situata të ndryshme sociale. Një burrë që nuk e nxjerr partneren për darkë, apo thjesht për të pirë diçka po mundohet t’i shmanget një përgjegjësie , ndaj duhet të bëni kujdes

jooo se besoi fare ..burrat nuk jan te zgjuara si femrat..po i shkreti ska lek ,prandaj shmanget?
 

MrCool

Old School.
Nuk qan xholi per pata, themi ne kendej.. Po s'na deshi do dale nje "pate" qe do na doje :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
E kupton pasi ti e kupton gabimin qe e ke zgjedh personin jo te duhur :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Pas pilafit dmth

Pas pilafit eshte sukses akoma. Me e keqja eshte se mund te mos e kuptosh as pas pilafit, porosit pilafin tjeter e tjeter e tjeter :p
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Sa me shume tregohem i sinqerte, aq per dobesi ma interpretojne femrat. ?
@DarkLord o komshiiii Te marrin te ligat Po pate dmth. ?
te them ty po edhe un e mendoj per veten pastaj them ska gje le te marrin per dobesi Po ka rendesi qe jam e vertete.?❤️
 
Top