Te mirat dhe te keqijat e keti viti te pa harruara

Status
E mbyllur për postime të tjera.

tani cn

Anëtar i ri
Duke par se po mbaron ky vit ,te dashur antar qfar ju ka sjell qe nuk do e harroni per nje koh te gjat ose kurr te mir apoe te keqe pasi per mua ka qen i pa harruar per shum arsye nuk di per juve


diskutim te mbar ,, flm ,,
 

vitk

Anëtar i Respektuar
Titulli: te mirat dhe te keqijat e keti viti te pa harruarara

ishalla po te sjelle me teper viti qe vjen po kur thua me ka sjelle shume ka ndonje konkrete
te mire me solli se kame qene top nga shendeti se ky dreq nuk blihet
me te mirat njeriu asnjehere nuk ngopet
te keqija nuk kame punuare si duhet se kame bredhure dhe si shume d m th kame lene leshet
temen po prepe ke leket e nxorem muabetin
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: te mirat dhe te keqijat e keti viti te pa harruarara

uuuuuuuu si ka qene ky viti..me ka pelqyer,po si them dot te gjitha ktu ne publik..nejse po them ca gjera qe me kan ngelur me shum ne mendje....:
kur filloi viti filloi shum keq per mua ufff me ca telefonata qe bbooh me merziten,thash qenka vit tersi,pastaj pak nga pak andej nga fundi shkurtit filloi tme hyje ne qejf ky viti.kam bere shume shoqeri te re...me dhane shperblim bashkia,meqe dola me 10-ta...vera me shkoi cik si kot,sme pelqeu gati cdo dit njesoj,po tani prap me ka marr malli per plazhin se aty ja kam kaluar shum shum mir.........momente te keqia 2008 ka patur,po jo nga ato qe te ngelen pishman....sic e kam thene dhe ne nje teme tjeter,kam qene goce e mire kete vit........:)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Te mirat dhe te keqijat e keti viti te pa harruarara

e kam kalu ket vit si mos ma mire si cdo vit tjeter truni zerro alkol pije gallat se kam vra trunin ne as nje cep po 12 sahati dhe gjera qe me kane ngel ne mendje nuk kam se sme ka ngele asgje ne mendje se ckam dash i kam bo hahahhame pislliqe e me shenjtonlliqe tashi ne mendjen me ka ngel vetem i gjo per vit te ri do boj nje te pa bome qe ta mbyll me se miri kete vit se kam fillu me bo ndryshime e kam lon pijen dhe rakin
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Te mirat dhe te keqijat e keti viti te pa harruarara

Ters Ters edhe vetem Ters mos ardh kurr si ky vit i mallkum se ndodhen shum Fatkeqsira dhe shum te papritura .
 

korado

President
Titulli: Te mirat dhe te keqijat e keti viti te pa harruarara

Me ka shkuar vaj fare,te gjitha ato qe i kam dashur,me jane bere realitet.Por kam 4-fish
plane per vitin 2009!...................
 

baby doll

Sw33t d0LL
Titulli: Te mirat dhe te keqijat e keti viti te pa harruarara

ne fillim e kam nis tmerresisht mire....kam pasur vetem fat,momente te bukura qe uk besoj se do ti harroj lehte....ne vere u prishen te gjitha dhe tani uk eshte se jam ne gjendje shume te mire shpirterore....shpresoj qe vitin tjeter te me ec si fillimi i 2008..:)
 
Titulli: Te mirat dhe te keqijat e keti viti te pa harruarara

Per mua nje vit normal me prespektiva per tjetrin
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Te mirat dhe te keqijat e keti viti te pa harruarara

shyqyr zotit kam akoma edhe 1 muaj kohe per ta bastarduar edhe me shum 08-en
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Viti 2008

I vjen fundi vitit 2008. Leme pas nje vit me ngjarjet nga me te ndryshmet, duke filluar nga bombardimet, lufta, termetet, permbytjet, zjarret, Gerdeci, dhe deri tek Lojrat Olimpike, fitorja presidenciale (USA), Pavarsia e Kosoves, Kombetarja Shqipetare e shume e shume te tjera.

Shume shpejt futemi ne 2009. Por meqe jemi akoma ne 2008, cfare mund te themi per te? Cfare mbresash ju la ai? Ka qene ndonje gje per te cilen jeni i kenaqur qe shyqyr po i japim fund 2008es? Po ndonje gje per te cilen do ta kujtoni dhe keni mbresa te bukura nga 2008?


(Inspirimi i temes vjen nga slideshow qe kishte
krijuar msn.com me fotot nga viti 2008 -> Ketu)
 

^_^-Dj

DeeJaY
Titulli: Te mirat dhe te keqijat e keti viti te pa harruarara

me thene te drejten ky 2008 per mua ka qen i lezetshem te themi 100% me i mire se 2007 :) ja te shofim 2009 :p
 

pulcina86

❤️
Titulli: Te mirat dhe te keqijat e keti viti te pa harruarara

Nuk dua qe te mbaroj ky vit, nuk duaaaaaaaa!!
...nuk dua ju thaaaash!!:bum

Kete vit e kalova jo mire, po shum mire.
Qe nga janari deri tani ne dhjetor..
Kan qen ato momente qe pertoja dhe te haja buk po kur nuk peroja e shijoja te gjith gjellen :D
Shpresoj qe 2009 te jet akoma mire e keshtu e 2010,2011 etj etj...
 

flammableclea

Anëtar i ri
Titulli: Te mirat dhe te keqijat e keti viti te pa harruarara

per mua ka qene nje vit i shkelqyer...nuk mund te behej me mire...te gjitha gjerat e rendesishme per jeten time dhe familjen time kane ndodhur ne 2008
sikur te jete edhe viti qe vjen po keshtu do ishte perfekt...
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Te mirat dhe te keqijat e keti viti te pa harruarara

Nuk dua qe te mbaroj ky vit, nuk duaaaaaaaa!!
...nuk dua ju thaaaash!!:bum

Kete vit e kalova jo mire, po shum mire.
Qe nga janari deri tani ne dhjetor..
Kan qen ato momente qe pertoja dhe te haja buk po kur nuk peroja e shijoja te gjith gjellen :D
Shpresoj qe 2009 te jet akoma mire e keshtu e 2010,2011 etj etj...

Bli kalendar te 2008 perseri jo :p

Per mua ky vit ka qene normal pak me mire te tjeret po sipas planeve them me mire do jete 2009
 

Lepulusee

Vogelusee
Titulli: Te mirat dhe te keqijat e keti viti te pa harruarara

2008 sukses te vetmin e ka pas pavaresine e Kosoves,diqka tjeter qe vlen te ceket per te mire nuk ka pas...Siq tha edhe dikush me heret vit ters ters dhe vetem ters....
 

vlora

PeJaNeZe
Titulli: Te mirat dhe te keqijat e keti viti te pa harruarara

ky vit me ka sjell shume momente te bukura..kam mesuar shume,kam punuar shume,kam marre shume,kam perjetuar shume,kam kaluar shume .......gjithcka ne kete vit ishte me shumice...:D
periudha me e bukur ka qene patjeter vera 2008...nje vere e paharruar dhe shume e shkelqyer :D
ishalla vitin e ardhshem edhe me mire...:)
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Te mirat dhe te keqijat e keti viti te pa harruarara

Per mua ka qene nje viti i mire por do te doja qe te ishte edhe me i mire e me frytedhenes.
 

alfonci

Veri investigatio
C'fare do te Mbetet ne Kujtesen tuaj nga viti 2008

Duke qene se viti 2008 ka vetem pak dite per t'iu bashkuar se shkuares. Cilat jane ngjarjet qe do te mbeten ne kujtesen tuaj per vecantine dhe rendesine e tyre qe kane ndodhur gjate ketij viti?

Psh per mua jane keto:

1. Fitimi i dy bursave studimi
2. Pranimi ne Universitetin aktual
3. Pavarsia e Kosoves


* Dhe disa te tjera per te cilat s'besoj se do i ndaj me juve ne forum per arsye personale/familjare :D
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: C'fare do te Mbetet ne Kujtesen tuaj nga viti 2008

Cdo gje kam kujtese te forte.
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: C'fare do te Mbetet ne Kujtesen tuaj nga viti 2008

Cdo gje kam kujtese te forte.

Ju lumte qe keni kujtese shume te forte, por besoj se patjeter do te kete ngjarje dhe aktivitete te cilat do te qendrojne me shume per vete rendesine e tyre. Pastaj detajet e vogla s'besoj se nxene te njejtin vend sikurse ato te rendesise me te larte.
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: C'fare do te Mbetet ne Kujtesen tuaj nga viti 2008

Pavaresia e Kosoves.
Pavarsia Ime.(pasi qe kaloj ne mosh te pavarur ne 2009-en)
Anetarsimi per her te par ne Forum (FV)
Etj etj...
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: C'fare do te Mbetet ne Kujtesen tuaj nga viti 2008

Ju lumte qe keni kujtese shume te forte, por besoj se patjeter do te kete ngjarje dhe aktivitete te cilat do te qendrojne me shume per vete rendesine e tyre. Pastaj detajet e vogla s'besoj se nxene te njejtin vend sikurse ato te rendesise me te larte.

Epo ti shkruaj ketu do plakemi:p
Tani miqesite e reja si ne forum edhe ne jete reale.
Sukseset ne shkolle.
Fakti qe ky ishte nje vit i mire per familjen time
Fakti qe disa persona qe i konsideroja miq me tradhetuan mbas kraheve.
Takimi me 2 anetare te forumit.
Pastaj edhe disa te tjera,po keto me siguri do i mbaj me shume mend.
 
Titulli: C'fare do te Mbetet ne Kujtesen tuaj nga viti 2008

per mua...........kisha kaluar edhe me mire vitet e tjer.
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: C'fare do te Mbetet ne Kujtesen tuaj nga viti 2008

Ato lart qe i kam permendur te dyten e kam gabim se per pak mu duk se po shkruaj per te ardhmen jo per te kaluaren por pasi qe e kan hequr buttonin per modifikim mbetet ashtu :(

Desha te shtoj
Miqet e ri ne forum...
Takimi me nje mike te mir nga interneti :)
 

Adrenalina

GoC TiR0né
Titulli: C'fare do te Mbetet ne Kujtesen tuaj nga viti 2008

Ket vit do maj men qe kam bredh shume dhe kam njohur shume njerez... ca te keqinj (langaraq) dhe ca shuuuuume te mire qe i kam shume xhan ;)
 

eldi

trafikante
Titulli: C'fare do te Mbetet ne Kujtesen tuaj nga viti 2008

kete vit,
anetaresimi per here te pare ne FORUMIN VIRTUAL
Njohja me disa pjesetare te tij .
Sezonin veror qe kam kaluar shum shum shum bukur me shoqerin, qe kam levizur shum.
Pavaresia e Kosoves, nje nder emocionet me te medha per mua.
Udhetimi qe bera tani afer per festat e nentorit, dhe qe kalova shum bukur.
Nderrimi i ambjentit te punes, gje qe me erdhi shum keq.
Takime, njohje te reja, ndarje te vjetra.
Me kan mbetur kujtime......
 

PAZUZU

Dark Knight
Titulli: C'fare do te Mbetet ne Kujtesen tuaj nga viti 2008

se cfare do te mbetet nuk e di spse nuk e di se cfare do te arrij te harroj...megjithate shpresoj vetem gjerat me rendesi te me mbeten ne kujtese pavaresisht se jane te bukura apo te keqija sepse e shkuara eshte historia ime dhe me perket mua..pa ate ndihem bosh..dhe eshte keq fare te ndihesh bosh...
 

sepse

Anëtar i ri
Titulli: Te mirat dhe te keqijat e keti viti te pa harruara

Te mirat, pergjigjet e pyetjeve qe mora, dhe te keqijat disa pyetje akoma nuk e kane marre pergjigjen.Ju pershendes!
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Te mirat dhe te keqijat e keti viti te pa harruara

Ters Ters ene vetem Ters nga te Gjitha krahet ters. Ishalla mot ma mir.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top