Te mirat dhe te keqijat e keti viti te pa harruara

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ssokoll

Release Yourself
Titulli: Te mirat dhe te keqijat e keti viti te pa harruara

ky vit personalisht sme ka pelqyer aspak
 

*Linda*

Lost out in the desert
Titulli: Te mirat dhe te keqijat e keti viti te pa harruara

Iku edhe viti 2008...365 dite te cilat marrin me vete buzeqeshjet e panumerta, lotet e dhimbjes, fiksimet, fjale, vepra, suksesin e humbjen, merzine, dhe lumturine. Ka qene nje vit qe s'kam per ta harru sa t'jem gjalle dhe do Zoti nuk kthehet me kurre nje vit tille...nje vit qe me ka ndryshuar komplet si person e qe me sjell kujtime te hidhura. Nuk me pelqen te bej plane per te ardhmen sepse nuk me realizohen, por e vetmja gje qe dua nga 2009 eshte shendet, force, dhe nje grimce gezimi...per te tjerat kujdesem vete!:)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top