Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Ne kete teme qe po hap ftoj te gjithe shqiptaret te njihen me nga afer me perlat e vendit tone, me natyren e mrekullueshme dhe mahnitese te trojeve shqiptare.

Qeparo

800px-Qeparo-Strand21.jpg

Uji i ftohte - Vlore

coldwater.jpg

Parku Nacional i Thethit

121279-National-Park-Thethi-01.jpg

Parku Nacional i Thethit

121281-National-Park-Thethi-2-01.jpg

Drilon - Pogradec

_drilonpogradec.jpg

Delvine

delvin1.jpg

Dardhe

dardhahouse.jpg

Gjiri i Kakomese

gjiriikakomese.jpg

Gurra e domgjonit
gurra_e_domgjjonit1.jpg

Jal
jal.jpg

Kanioni_me_i_madh_ne_Shqiperi_formu.jpg

Gryka e Rrugoves

grykaerrugoves.jpg

Kelcyre

kelcyre.jpg

Ksamil

ksamil2.jpg

Liqeni i Lures

liqniilures.jpg

Liqeni i Komanit

liqikomanit.jpg

Liqeni i Ohrit

liqiohrit.jpg

Liqeni i fierzes

liqenii_fierzes1.jpg

Llogara

llogara.jpg
 
Last edited by a moderator:
Ksamil

ksamil1.jpg


Liqeni I Ohrit

Liqeni_i_OhritPogradec1.jpg


Radika

radika1.jpg


Liqeni i Kuqishtes ( Rrugove - Kosove )

LiqeniKuqishteneRugoveteKosoves.jpg


Syri i Kalter

sy-1.jpgalbania31.jpg


Butrint

butrinti.jpg


Kruje

kruj.jpg


Kruje

kruja.jpg
 
Last edited by a moderator:
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Deliza shume te bukura pamjet ,vertet qe kemi vende fantastike..
 

sabah

Anëtar i Respektuar
Pamje nga plazhi i Velipojes,Shkoder.

Velipojau1_Velipoja.jpg
[/IMG]

Ne Velipoje perseri me nje pamje tjeter.

Velipojanormal_072velipoja.jpg
[/IMG]

Nje dite plazhi ne Velipoje.

velipoja-full.jpg
[/IMG]

Nje dite vere ne plazhin e bukur te Velipojes.


Velipoja_beach_8.jpg
[/IMG]

Ura mbi lumin Buna qe te con tek kalaja e Rozafes.

UrambiluminBunaqelidhmekalane281637.jpg
[/IMG]

Kalaja e Rozafes.

1219426281_552_FT5034_picture_2_435.jpg
[/IMG]

Pamje brenda kalase Rozafes.

1219426281_552_FT5034_picture_2_440.jpg
[/IMG]

Ne brendesi te kalase se Rozafes.


1219426281_552_FT5034_picture_2_443.jpg
[/IMG]

Pamje e Shkodres fotografuar nga kalaja e Rozafes.

Shkodra1_001.jpg
[/IMG]

Pamje e kalase se Rozafes fotografuar nga helikopteri.

siperkalase2.jpg
[/IMG]
 
Last edited by a moderator:

Elushe

Vogëlushe
Bukuri Shqiptare

attachment.php


attachment.php


attachment.php


A nuk eshte per tu adhuruar?

attachment.php


attachment.php


attachment.php


Parajsa vete!

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


Histori e bukur & e pasur

attachment.php


attachment.php


attachment.php


Pamje madheshtore

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Last edited by a moderator:

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Sa shume mrekulli ka Shqiperia :dong::dong::dance: Pamje magjepsese qe akoma si paskam pare :dance::dance:
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Shum pamje fantastike......
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
Pamje nga Kanioni i Osumit......

Pamje nga Gryka e Shkopetit,,, Burreli,,, Dibra dhe Liqenet e Lures....

........................................................................
 
Last edited by a moderator:

El'Mejor

Daja
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Kot nuk e quajne shqiperine `perle e ballkanit` Nese shqipetaret edhe qeveria ne pergjithesi bejne pak perpjekje vendi jone do ishte kryeqender e turizmit evropian ...
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Keto foto tregojne se vendi yne ka keto bukuri mahnitese, te gjitha fotot jane fantastike......ne disa nga ato vende kam kujtime shume te bukura......
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Tek ato te parat te liqeni i fierzes edhe komonit jom kon me at tragetin kur e kom pa ato gjona me kan lon pa koment metvertet jan shum te bukura qe veq ZOT-i ka dit me i bo .
 
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Bukurite e Malit Sharr ( fotot e bera nga Lirim Shabani )...Shijoini keto bukuri :p

mali.jpg


sharr.jpg


malishar-1.jpg


malishar3.jpg


mshar.jpg


mashar.jpg


malishar1.jpg


malishar.jpg
 

milva

Anëtar Aktiv
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

C'bukurira!Sa i bukur eshte vendi yne!Bukuri e eger ,e virgjer dhe terheqese...
 

AjSi

...
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

xhamia.jpglumidrin.jpglulishtja1maji.jpgshk.jpgcolosseu.jpg
 

AjSi

...
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

My Shkodraaaaa​
15943_170520229842_142343099842_2912198_6918587_n.jpg

Pedonalja
15943_170520254842_142343099842_2912202_450244_n.jpg

Kalaja e Rozafess
15943_170520279842_142343099842_2912207_3542301_n.jpg

Ura e Mesit
15943_170520294842_142343099842_2912209_4438170_n.jpg
 

AjSi

...
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

♥ Dhermi..

36910_403604617860_604127860_4429595_4603952_n.jpg


34003_403604787860_604127860_4429598_5194355_n.jpg


35715_403604977860_604127860_4429601_3423078_n.jpg


20837_403605147860_604127860_4429605_8145780_n.jpg


34624_403603952860_604127860_4429591_4133043_n.jpg


34670_403603677860_604127860_4429587_6561470_n.jpg
 
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Ujvaret e Mirushes​

Ujvaraemirushes.jpg


Kepi i Rodonit​

kepiirodonit.jpg


Dhermi​

dhermi-beach-riviera1.jpg


Liqeni i Perlepnices​

liqeniiperlepnices.jpg


Liqeni20I20Perlepnices1.jpg


Malet e Krujes​

maletekrujes.jpg
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Dhermi

154372_10150118926825185_398467285184_7911493_6807072_n.jpg


65785_10150118927400185_398467285184_7911524_7409000_n.jpg

Himare
155100_10150118927460185_398467285184_7911528_5139178_n.jpg


Kepi i gjuhezes ( fund karaburun)
155592_10150118927490185_398467285184_7911530_316291_n.jpg


63741_10150118926845185_398467285184_7911494_2276954_n.jpg


Hedhja e parashutisteve nga mali i shashices
150572_10150118927295185_398467285184_7911518_942168_n.jpg


Himare
150249_10150118926860185_398467285184_7911495_1499553_n.jpg


Ne qeparo
155473_10150118926935185_398467285184_7911499_740604_n.jpg


Dhermi
155413_10150118927220185_398467285184_7911513_5884257_n.jpg


Vlora ne perendim
155533_10150118927410185_398467285184_7911525_540857_n.jpg


Vlora by night
63485_10150118927445185_398467285184_7911527_6305107_n.jpg


169001_10150158150085185_398467285184_8536756_2342828_n.jpg


Dhermi
180645_10150158150225185_398467285184_8536762_2218947_n.jpg


Sazan
190186_10150174855615185_398467285184_8728309_3824625_n.jpg


 
Redaktimi i fundit:

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Himare
196279_10150227955505185_398467285184_8937721_7332602_n.jpg


Himare
206803_10150227955555185_398467285184_8937723_8166933_n.jpg


Zvernec on air
217223_10150233142015185_398467285184_8970385_3870035_n.jpg


Surf ne St.Tropes Vlore
196604_10150227984315185_398467285184_8938112_4552657_n.jpg


205676_10150233141640185_398467285184_8970374_6835419_n.jpg


65223_499874760184_398467285184_7409497_86421_n.jpg


207245_10150237640985185_398467285184_9005652_4524694_n.jpg


228040_10150274854720185_398467285184_9359016_3889077_n.jpg


[MENTION=239]ida angel[/MENTION]
226262_10150273644980185_398467285184_9349759_6723828_n.jpg


74506_10150101621210185_398467285184_7678545_4298888_n.jpg


207929_10150233158205185_398467285184_8970599_7783045_n.jpg


37885_468536455184_398467285184_6618589_1436155_n.jpg


62167_497413760184_398467285184_7354931_6409911_n.jpg


156331_10150128122040185_398467285184_8051158_4657906_n.jpg
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Dhermi
207212_10150243982810185_398467285184_9062502_7681695_n.jpg


215763_10150243983835185_398467285184_9062507_372361_n.jpg


215673_10150243984785185_398467285184_9062522_5910342_n.jpg


218049_10150243991925185_398467285184_9062602_2904753_n.jpg


207946_10150243994465185_398467285184_9062625_1230392_n.jpg


206345_10150243983125185_398467285184_9062503_1931780_n.jpg


207396_10150243997105185_398467285184_9062654_2354666_n.jpg


217435_10150244000005185_398467285184_9062674_6758726_n.jpg


208637_10150244000515185_398467285184_9062678_1321601_n.jpg


207449_10150244000750185_398467285184_9062680_5286653_n.jpg


215212_10150244004650185_398467285184_9062707_6094229_n.jpg


207566_10150244004940185_398467285184_9062711_94030_n.jpg


Ura Brataj
207139_10150246905825185_398467285184_9093040_4297994_n.jpg


207964_10150246906045185_398467285184_9093045_4693716_n.jpg


216980_10150246906230185_398467285184_9093048_6926195_n.jpg


225875_10150260515210185_398467285184_9238246_2065309_n.jpg
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Maje,Cike
44445369.jpg


Vargu Cikes
42822014.jpg


28853751.jpg


Jal
28854829.jpg


28913220.jpg


Liqeni Vllahines
28961394.jpg


41731629.jpg


41731635.jpg


Maje Kucit pare nga Bolena
32090549.jpg


Te burimi ne Bolene
32090420.jpg


30622281.jpg
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

3port
30272853.jpg


Himara nga lart
29023998.jpg


Burimi ne Vale
29024421.jpg


Zvernec ( pjesa ku peshkataret naten kane fundosur shpesh anijet )
29021956.jpg


Rruges per ne Vajze
28963621.jpg


Ngjitur bregdetit Dhermi
28853343.jpg


Ruges per ne Jale
28852077.jpg 
Redaktimi i fundit:

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Te Ish Norga
8084636.jpg


Nga St tropes
182681_164574993591686_100001175586748_303992_7575013_n.jpg


Shpella e Fikut
47691048.jpg


Tek Conad Rinia
42962887.jpg


Para se te vesh tek Coco Bongo Hidhi nga 5 L benzine se si dihet kur kthehesh
38433706.jpg


Borebardha ne Llogora
16667544.jpg


Ja dhe xhuxhat
16170102.jpg


Ne dalje te Tunelit
16386097.jpg


Vlora Channel
16365335.jpg


Varrezat e Deshmoreve

6400092.jpg


Te lokali ne Kuzum Baba
2625760.jpg15192767.jpg

 
Redaktimi i fundit:
Top