Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Ktu jam une ne plazhin e mbrekullushem te jales
74281_109233869143006_100001691803817_69365_2730251_n[1].jpg
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Iliria, Vlore
DSC_0204[1].jpg
Mbrekullia vet Vlora :)
4593040688_fc1494150d[1].jpg
Jal, Vlore
imagesCACX1RAT.jpg
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Dalja nga tyneli Vlores
vlora2%u00255B1%5D.jpg
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Pamje nga vendi i quajtur kalaja, Vlore
lg_vlora21%u00255B1%5D.jpg
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Bay_of_Vlora%5B1%5D.jpg
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Pamje nga Vlora
vlora%5B1%5D.jpg

Te_uji_i_ftohte_ne_Vlore2%5B1%5D.jpg

antalya1%5B1%5D.jpg
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Persri pamje nga Vlora
albania-vlora-l6%5B1%5D.jpg


106%5B1%5D.jpg


n809419259_1369675_4737[1].jpg
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Karaburun, Vlore
27048392.jpg


Plazhi i Orikumit, Vlore
27048446.jpg


Dhermi , Vlore
25209806.jpg


Ura mebi bune , Shkoder
22871708.jpg
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Re: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Te vazhdoj dhe une me disa foto Vlore?
Vlorabeach24.jpg


(Sazani)
sazani_vlore-albania.jpg


1108864496_c51d90aa56.jpg
3788080150_27efab8430.jpg


1475620638_71242c39ed.jpg


2689661547_fee6a22597_z.jpg


2690474760_cff5f380f1_z.jpg
 

Morena

...Δʝɛя...
Re: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

O sa mrekulli te bukura :)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Re: Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Shkodra ( Pamje nga Kalaja Rozafes)
2800867256_d02cb4900a_z.jpg

2690565582_16dc4d6e67_z.jpg

2690564698_e8e336f56e_z.jpgDrini Shkoder
2690564300_7577173cc0_z.jpg


Liqeni Shkodres
2689755679_ab9cb450ec_z.jpg
Karaburun Vlore
2840148733_28c787e619_z.jpg


2840973616_446f6d994d_z.jpg


Deti Vlores
2840982088_1ff4b5bce8_z.jpg2840146709_e3008e02d8_z.jpgPlazhi afer Liro Hotel
2840979424_a57dbab6ba_z.jpgVlore ( afer Kalase)
2840978550_23cff4bccb_z.jpg2840977962_99d93a4fef_z.jpgPlazhi tek Nimfa Hotel
2840974978_030566f5d1_z.jpg2840143171_1447e13377_z.jpg

2840141917_0fe1ea6c03_z.jpg

Plazhi tek Mehmet Shehu
2840142297_2e8b53d9c5_z.jpg
Plazh- Vlore
2840973408_d79096de1e_z.jpgMali Tomorrit
2807098702_f3e52d91b9_z.jpgBerat

2806250673_62a04fd401_z.jpg

2806250217_485db0a85f_z.jpg
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Re: Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Mali Dajtit
2800018389_877eb18f51_z.jpgAmfieteatri Durresit

2800018005_353f662812_z.jpg

Vlora
2689662745_3445bf9de7_z.jpg2690474760_cff5f380f1_z.jpg
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

fantastike,..pamje te mahnitshme,..jemi perle ne ballkan dhe ne evrope,..ndaje dhe na coptuan,..qenerit e ballkanit me mbeshtetjen e ujqerve te medhenje,.(
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

kalaja e rozafes Shkoder
5lpcox.jpg

qryykl.jpg

Lumi Buna
2quhmht.jpg

2j43dra.jpg

a2g8cy.jpg

29vkj9h.jpg

o6jzwj.jpg

2l0u15.jpg

15z0fb9.jpg

nbq7m9.jpg

5n7w4k.jpg

wk0j0p.jpg

20gd7ag.jpg

axih5w.jpg

w1fax0.jpg

2hqvzgz.jpg
 

Morena

...Δʝɛя...
Re: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Quk paske vene ca peshq ne nje uje te felliqur sa gati gati do ngordhin,apo me duket mua.
Lulet e bukuraa :D
 

MasteR

I'm offline
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Super te bukura pamjet e shkodres
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Re: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Quk paske vene ca peshq ne nje uje te felliqur sa gati gati do ngordhin,apo me duket mua.
Lulet e bukuraa :D
Te duket ty sepse eshte uj i ceket, aty eshte uj Drini qe pihet :syze:
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Peme e vjeter ne Dhermi
3282649.jpg


Dhermiu nga lart
3282626.jpg


Himare
1422033.jpg


Jale
4208666.jpg


Gjipe
4208578.jpg


Palase
4208363.jpg


Palase
4208256.jpg


Palase
6311402.jpg


Pashaliman
382509.jpg


Dhermi
19474628.jpg

 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Port
20213439.jpg


Vlore
20213457.jpg


Sazan
10013087.jpg


Maje ne Llogora
10029402.jpg


Plazh i virgjer ,Karaburun
12372887.jpg


Karaburun
12372660.jpg
 
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Pamje nga Valbona (Tropoje)

189521_10150132169182417_128253052416_6459133_6883496_n.jpg


184641_10150132169487417_128253052416_6459140_6076700_n.jpg


189113_10150132169232417_128253052416_6459135_2216515_n.jpg


190789_10150132169587417_128253052416_6459143_3091941_n.jpg


182997_10150132169682417_128253052416_6459146_5896247_n.jpg
 

iLirjam

Antar i fv.al
Nuk kam arritur akoma ta kuptoj a esht fotografi apo piktur,,,
Gjithsesi kjo ishte nje nga pamjet me te bukura!!

nuk kam par dicka qe me ka terhekur me shum se kjo pamje!!

kush ka informacion per kte,,esht foto apo piktur??

nese esht foto,,ku esht perafersisht ky vend,,sepse me ka mahnitur hahahahaah haha

per kte e kisha fjalen,,,
 
Last edited by a moderator:

AjSi

...
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Thethi , nje nga vendet e mia te preferume :)...mos e lini pa pare ujevaren e grunasit

184952_193081734055827_193026930727974_535989_2080942_n.jpg


189330_195903890440278_193026930727974_554386_3614772_n.jpg


189465_196920323671968_193026930727974_560282_5601758_n.jpg


196697_198537870176880_193026930727974_570222_130563_n.jpg
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Cna moret mendjen me keto foto.... sa do doja te isha ne ndonje vend prej tyre tani....
 

Lediana

Banned
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Sa vende te bukura kemi ne shqiperi edhe sja dime vlerat e tyre gjynah me verte
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Nuk kam arritur akoma ta kuptoj a esht fotografi apo piktur,,,
Gjithsesi kjo ishte nje nga pamjet me te bukura!!

nuk kam par dicka qe me ka terhekur me shum se kjo pamje!!

kush ka informacion per kte,,esht foto apo piktur??

nese esht foto,,ku esht perafersisht ky vend,,sepse me ka mahnitur hahahahaah haha

per kte e kisha fjalen,,,
Mua me duket foto, nqs i shikon te gjitha fotot qe jane vendosur ne ate postim, jane disa me te qarta...
Nje pyll nen mjegull, Pamje nga Valbona (Tropoje).
Gjithsesi, Ida me siguri do dij te te japi me shume info.
 

ERA_VL

missing you....
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Ne Theth qenka vertet sh bukur...do vajtur....:D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Kukes
2235626026_1d25a09980_z.jpg3951142127_aa7d9cb874_z.jpg

Albania - Butrinti, afer Sarandes


4612530304_d684da49c8_z.jpg

Shqiperia e veriut

4611964649_fd53fcb3ea_z.jpg

Durresi prej aeroplanit

4938117274_937cb96ef9_z.jpg

Liqeni Komanit
557585066_5e9fe6262a_z.jpg

Shqiperia e pare nga Korfuzi... ( Old town fort)

5424943839_25fe00d603_z.jpg

140463120_7cbb6458a8_z.jpg

Tirane
4034671777_2eb52ae168_z.jpg

Saranda

3218709264_e34cc2a17f_z.jpg

Tirana 1989 ( ne kohen time...)

3217857725_fc865c54ab_z.jpg

Tirana Albania 1989

232127258_7715590298_z.jpg

[h=1]Tirana Albania 1989
[/h]
4854613744_ecb98b050d_z.jpg
 
Redaktimi i fundit:

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

3491255422_8d68a515cb_z.jpg

Borsh, Albania


5060632170_7799477862_z.jpg5500894176_9d9d635cff_z.jpg

Karaburun Albania4625330258_fcd2ccd90e_z.jpg

Durres, Albania


4860263394_e202e8c80e_z.jpg

Rera madhe, Jale, Albania


4887241601_d480d60103_z.jpg


 
Top