• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Të sfidosh vdekjen

Arfenilla

Themelues i Forumit
Shumica nga ne i kanë frikë lartësitë por duket se një djalosh nga Dubai ka një guxim të pabesueshëm, duke sfiduar fobin e lartësisë.

Guximi i këtij djaloshi duhet të jetë pika më e fortë që ka përderisa stërvitet në këtë ndërtesë që të turbullon vetëm kur e sheh.

I sigurtë dhe me një ekuilibër të pabesueshëm djaloshi qëndron në vertikalen mbi duar në majen e një ndërtese gjigande në Dubai. /albeu[/

[video]http://www.liveleak.com/view?i=3d1_1453514295[/video]
 

Aver

VIP
Titulli: Të sfidosh vdekjen

Mu djersiten duart vetem duke e pare.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Të sfidosh vdekjen

People ask me: Why do you risk death? For me, This is Life!- THE WALK


;)
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Të sfidosh vdekjen

me mire spo e shoh sepse me mjafton ideja per te menduar se perballja me vdekjen qe shume e papranueshme per mua :)
 
Titulli: Të sfidosh vdekjen

Edhe une qe hyra me shpresen se mos mesoja me ne fund si mund te sfidoj vdekjen kur te me vije :p

Keta njerez ndoshta se njohin friken si ndjenje!!!
 
Top