Të sfidosh vdekjen

Arfenilla

Themelues i Forumit
Shumica nga ne i kanë frikë lartësitë por duket se një djalosh nga Dubai ka një guxim të pabesueshëm, duke sfiduar fobin e lartësisë.

Guximi i këtij djaloshi duhet të jetë pika më e fortë që ka përderisa stërvitet në këtë ndërtesë që të turbullon vetëm kur e sheh.

I sigurtë dhe me një ekuilibër të pabesueshëm djaloshi qëndron në vertikalen mbi duar në majen e një ndërtese gjigande në Dubai. /albeu[/

[video]http://www.liveleak.com/view?i=3d1_1453514295[/video]
 

Aver

VIP
Titulli: Të sfidosh vdekjen

Mu djersiten duart vetem duke e pare.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Të sfidosh vdekjen

People ask me: Why do you risk death? For me, This is Life!- THE WALK

The_Walk_(2015_film)_poster.jpg

;)
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Të sfidosh vdekjen

me mire spo e shoh sepse me mjafton ideja per te menduar se perballja me vdekjen qe shume e papranueshme per mua :)
 
Titulli: Të sfidosh vdekjen

Edhe une qe hyra me shpresen se mos mesoja me ne fund si mund te sfidoj vdekjen kur te me vije :p

Keta njerez ndoshta se njohin friken si ndjenje!!!
 
Top