Të thyesh pllakat e porcelanit dhe shalqinjtë me gjinj

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Shkruar nga Jehona Zeqiri ([email protected])

Sigurisht keni qenë dëshmitarë të thyerjes ‘’karate’’ së pllakave të porcelanit me dorë, me kokë, këmbë etj, por kjo do të jetë hera e parë që ju do të shikoni se si thyhen pllakat me ‘’gjinj’’. Plus keni edhe pak shalqinj për të shijuar i cili është thye po ashtu me gjinj.

YouTube - Karate boobs
 
Last edited by a moderator:

*Mia*

Slave To The Rhythm
:blle C'pamje e shpifur!!!
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
shume femra vendosin silikon kjo vendosi te vere beton brenda

ps : njehere te te kepuse me ate ajo te ka shpene ne lagjen e engjejve LOL LOL LOL
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
50 e paska numrin kjo..:blle :blle :blle
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
week :( sa palidhje ajo femra me big boobs :p femer me pasoja te mbetura nga lufta e 2-te boterore :p
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
se mos i kerkosh ndonje kile ti moj LOL LOL LOL

Me nje kile te kesaj me peshon trupi para mua e kurrisem pastaj..Do mjaftohesha me 100 gr...:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Me nje kile te kesaj me peshon trupi para mua e kurrisem pastaj..Do mjaftohesha me 100 gr...:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

o beje o mos e bej fare tani cjane keto 100 gram nuk ja vlen mundimit ti hysh kesaj pune LOL LOL.....

ps : tani o i ka bere vete kaq ose ka ndonje anormali
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
o beje o mos e bej fare tani cjane keto 100 gram nuk ja vlen mundimit ti hysh kesaj pune LOL LOL.....

ps : tani o i ka bere vete kaq ose ka ndonje anormali

Epo s'po e bej fare atehere...Nuk dua te me behet gjoksi shall kur te plakem...:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 

inushja2

preshevare
kUJDES: "Keto gjera mos i provoni ne shtepi"

Une do padis ne gjyq ate qe se ka ven kte .... loooool
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
kUJDES: "Keto gjera mos i provoni ne shtepi"

Une do padis ne gjyq ate qe se ka ven kte .... loooool

pse ke ndonje problem ti eeee ???? :p
 

Lolita25

So EmoTionaL
Nuk me duket mir nga trut kjo....cudi si nuk ndjen dhimbje
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Une ne pergjithsi jo skam, ponje pjes imja ne vecanti qe "deshi ta provoj" ..qe cke me te :pLOL

:p :p

Po po te kesh ate pjesen si te asaj provoje ta shikosh sa mire eshte LOL LOL LOL
 

Taulanti

Anëtar i ri
Hahahaha po e goditi burrin e vet kjo ne koke,naten a thua cdo behet....
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
ka plote qe me gjokse thyejn derrasa :p ... po porcelane e shalqinj hera e pare qe shoh ... kjo rrezik nga gjoksi e nxjerr direkt gjize
 

kotelja

KoRcArE
i lumte .............
 

Trendelin

FULL OF PATOS
Ca paska qen kjo m'qafsh!! Na tmerroj!!! :lol: :lol:

per kuriozitet, ca gjuhe flasin kto?? Dmth ca nacionaliteti kan??
 

Askushius_DK

Anëtar i ri
Hahhhhhhhhh.... Shikojeni me kujdes klipin... Dora e saj e vendosur ne pjesen e poshtme te gjoksit ka thyer pllakat !!!!!!!!!!!!!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
cti bej qe skisha kamera nje dite thyva kroskotin e makines me k..... hahaha per zotin do isha dhe un rekord men LOL
 
Top