Te verteta apo genjeshtra gjith keto sms dashurije??

Ervin Doda

Antar Aktiv
te dua dhe te mallkoj
te urrej dhe te dashuroj
te dua se me del ne enerr
te dua se je si engjell
te mallkoj se te dua shum
te urrej nese do nje tjeter

dergoni sms qe jua kan dergusr ose keni derguar esht menyra me e mir per te perdorur mendimet e tegjithve ne ket faqe.
 

Ervin Doda

Antar Aktiv
dua te kem pran gjithmon
te te puth dhe te ledhatoj
te mbeshtes koken ne
gjoks seper ty jetoj
pa reshtur te te them TE DUA
dhe ta kuptosh qe je gjithcka per mua
 

Ervin Doda

Antar Aktiv
sa deshir kam te jem sonte me ty
te me perqafosh e te me mbash ne gji
te ti puth buzet leht dhe te te them
TE DUA se te kam jet.
 

baby-angel

Thpilt
Comment oser penser
vivre sans toi,
Sans tes yeux pour me regarder,
Sans tes levres pour m'embrasser.. :D
 

KOZANOSTRA

`CrimineL-CarteL-RebeL`
Titulli: te verteta apo genjeshtra gjith keto sms dashurije??

LoooL JAN RRENA :)
 

mimoza85

Mimoza
Titulli: te verteta apo genjeshtra gjith keto sms dashurije??

o mesazh i bukur shko ku te them un nese e gjen ne gjum puthe per mua shum
 

korado

President
Titulli: te verteta apo genjeshtra gjith keto sms dashurije??

Comment oser penser
vivre sans toi,
Sans tes yeux pour me regarder,
Sans tes levres pour m'embrasser..

ha,ha,bukur.............po mendoja tia coja zyshes se frengjishtes dhe ti thoja qe e kam bere vete........
 

eda sweety

sweety
Titulli: te verteta apo genjeshtra gjith keto sms dashurije??

[BKu ka dashuri ne keto kohera.........sot po se pate xhepin plot ste hedh njeri syte[/B]
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: te verteta apo genjeshtra gjith keto sms dashurije??

[BKu ka dashuri ne keto kohera.........sot po se pate xhepin plot ste hedh njeri syte[/B]

ne shumicen e rasteve po jam me se dakort me ty ka dhe vajza te mira por shumica shikon lekun ne kete bote interesi ku jetojme eshte me se normale
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Te verteta apo genjeshtra gjith keto sms dashurije??

tani titulli eshte tjeter,tema eshte tjeter...po po i pergjigjem titullit se me peqlen me shume...sa per temen skam frymzim hic,po hic fare.:p...
Te verteta apo genjeshtra gjith keto sms dashurije??

genjeshtra dhe me bisht biles jan...para 1 jave me tha nje shok,na gjej ca poezi dashurie,meqe hyn ne forume,tja dergoj njeres..e i thash si beke dot vet ti nja dy cop...po po tha,skam pun tjeter un........kshuqe.................:D
 

Ervin Doda

Antar Aktiv
Titulli: Te verteta apo genjeshtra gjith keto sms dashurije??

sms't e dashuris te embla jan deri sa te hysh ne keshtjell dhe pasi te kesh hyr ne keshtjell e te kesh mbaruar pun i kthen ato mesazhe ne tekundert qe te dalesh prap nga keshtjell pershembull?

versioni Nr1

sa deshir kam te jem sonte me ty
te me perqafosh e te me mbash ne gji
te ti puth buzet leht dhe te te them
TE DUA se te kam jet.

Versioni per te dal jasht Nr2

Sa deshir kam te jem sonte vetem
e temarr pak frym lirshem dhe
eren e gojes tende me mos ta degjoj (ta shpifin fare kur nuk lajn dhembet)
e te fle nje her ne gjum pa te degjuar
duke me then se ti mua vertet me don,
ah sa ilir do isha qe kjo sonte te me ndodhte.

i bien meshum per te shkruar qe te dalesh nga keshtjella se sa kur te hysh brenda, a esht e vertet kjo apo jo???
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Te verteta apo genjeshtra gjith keto sms dashurije??

Bla bla bla asgje me shume...Keshtu eshte kur shohin telenovela dhe lexojne romane dashurie...Keta tip gjerash gjithmone kane nje hije dyshimi te fshehur,me mir te shkruhet dicka e thjeshte por me shume kuptim,sesa te beje ''serenata'' fjalesh,qe jane copyright i tjera kujt...Jo se ka ndonje gje,thjesht sjane bindese....Une per vete,si pelqej keta gjera,madje do mendoja se eshte pishem personi qe do mi dergonte,pergjigja e sms do ishte : - Ok,ik fli tani se flasim neser kur te dali pija...
 

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: Te verteta apo genjeshtra gjith keto sms dashurije??

nuk mund ta di askush se a jan te verteta apo genjeshtra,,dikush mund ti ket perdorur per te percjellur nje ndjenj te vertet,,dikush tjeter thjesht per te genjyer,,

gjithsesi per djemt,,nese duan te jen sa me efektiv tek vajzat,,duhet ti genjejn sa me shum ato!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Te verteta apo genjeshtra gjith keto sms dashurije??

nuk mund ta di askush se a jan te verteta apo genjeshtra,,dikush mund ti ket perdorur per te percjellur nje ndjenj te vertet,,dikush tjeter thjesht per te genjyer,,

gjithsesi per djemt,,nese duan te jen sa me efektiv tek vajzat,,duhet ti genjejn sa me shum ato!

Dhe femrat per te qene sa me bindese qe i besuan keta genjeshtra duhet ti pergjigjen me te njejtat gjera...
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Te verteta apo genjeshtra gjith keto sms dashurije??

....nuk munde te thuhet se jane genjeshtra.....genjeshtrat jane lehtesishte te lexueshme dhe te kuptueshme, sepse jane fraza te stampuara dhe artificiale, pa nje sens llogjik.....ndersa e shprehura me stil dhe elegance, me nje te shprehur qe vjen nga brenda shpirtit dhe merr nje sens te plote ne rrjedhen e emocioneve te ndersjellta, nuk munde te jete nje genjeshter....natyrishte ka edhe persona qe per arsye te ndryshme kane aftesine e te shprehurit te limituar, por ne kete raste munde te flasin shume mire gjestet, shikimet ,ledhatimet etj ...qe nuk ka nevoje per fjale..por une do te shtoja...qe nuk munde te banalizohet te shprehurit e ndjenjave..ato jane unike dhe origjinale, eshte nje dialog pasional, qe njeriu do te kete gjithmone nevoje , eshte ushqim i shpirtit qe nuk zevendesohet me asgje tjeter, sepse kemi nevoje te ndjehemi te vleresuar dhe te dashuruar....ato behen amplifikatore te ndienjave, duke stimuluar edhe aftesite tona sexuale , qe per dy persona te dashuruar kalojne ne nje magji te vertete, duke bere te mundur qe caste te tilla te mbeten unike dhe te paperseritshme, duke i dhuruar njeriut edhe nje kujtim te bukur ne memorjen e tij.......
 

marina20

Antar Aktiv
Pe: Te verteta apo genjeshtra gjith keto sms dashurije??

psh te dergoja nje sms ndonejriut do ti shkruja ca po bon tani a ke kohe te flasim ne tel:p:p ose te kam zemer,ose do rrish dhe shume ne pune, keto se per gjera te tjera ca do i thuash?
 

VIP

V.I.P
Titulli: Te verteta apo genjeshtra gjith keto sms dashurije??

Mos i beso askujt
Mos e urrej veten
Por me beso mua
qe per ty jap jeten
Edhe pse je LARGE
asgje sme pengon
Largesia na ndan
DASHURIA
Na Bashkon
 

VIP

V.I.P
Titulli: Pe: Te verteta apo genjeshtra gjith keto sms dashurije??

Nata ra serisht,
dhe une perseri duke menduar
per ty!!!!!
Mbyll syte dhe imagjinoj
sikur te ishim bashke………..
Ndjej doren tende qe
perkedhel trupin tim,
frymarrjen tende mbi timen,
shikohemi ne sy, puthemi me pasion,
shtrengohemi fort mbas njeri tjetrit,
s”kerkoj asgje tjeter nga jeta,
dua qe koha te ndaloj ketu,
padashur emocjonet e teperta me zgjojne……!!!
Zhgenjehem me vetveten!!!!
por di qe shume shpejt do ti ndjej (serisht)
keto emocjone te pafundshme qe i adhuroj…………..!!!!!!!!!!!!!!!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Te verteta apo genjeshtra gjith keto sms dashurije??

SMS eshte menyra me e lehte te thuhet ajo qe nuk e thua dot kur gjendesh perball personit qe ia dedikon mesazhin!
 
Top