• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tenis: Wimbledon, Finalja. Cilic vs Frederer

ZoteriaJuaj

Aqif Mustaqexhiu
Sot ne oren 3 luhet finalja e Wimbledon ne grupin e meshkuje, ku veterani Federer sfidohet nga i riu Cilic. Per Federer kjo eshte finalja e 11, me 7 fitore dhe tre humbje ne finale. Nese fiton sot ne oren 3 ai thyhen rekordin me 8 tituj ne kampionatin e Wimbledonit. Per Kroatin Cilic kjo eshte finalja e pare.


Do e shikoni lojen dhe per ke do beni tifoz, per Federer, lojtarin me te mire ne tenis i te gjitha korehave apo per te riun cilic?


Per femrat, Garbine Muguruza mposhti Venus Williams.
 
Top