Testojeni inteligjencën tuaj: Sa këmbë po shihni ju?

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Nëse mendoni se jeni inteligjentë, testojeni veten. Në foton më poshtë e keni një elefant. Dhe pyetja që shtrohet është: Sa këmbë po shihni ju?

auto-elefanti1433505723.jpg
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Testojeni inteligjencën tuaj: Sa këmbë po shihni ju?

Aq sa i ka realisht elefanti.


Dmth 5.
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Testojeni inteligjencën tuaj: Sa këmbë po shihni ju?

hahahaha po sa kembe ka elefanti dihet hahaha
4 kembe dhe nje feçe shoh une .
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Testojeni inteligjencën tuaj: Sa këmbë po shihni ju?

...paska ikur fotoja.

Ta kthesh perseri :D mundesisht
 

Hera

Banned
5 shoh dhe pse mendoj se jane 6
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Ore un nuk shoh as elefantin ketu si i behet. :D :D
 
M

MeriAna

1

Kemba e fundit vetem
 

Attachments

  • D1BEA8C4-C388-4851-9949-D1994EAF427B.png
    D1BEA8C4-C388-4851-9949-D1994EAF427B.png
    560.5 KB · Shikime: 66

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
4 e une edhe pse me dilkan me shume lol
Sa ishte pergjigja e sakte?
 
Top