• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thaçi: Këto janë zgjedhje historike

Love

βeℓℓe â๓e
Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi ka deklaruar se këto janë zgjedhjet historike për shtetin tonë për shkak se janë zgjedhjet e para të lira që organizohen në tërë territorin e Kosovës.“Këto janë zgjedhjet e paratë lira që organizohen në tërë territorin e Kosovës, dhe historike për shtetin tonë të ri.
Kaluam një vit të përmbylljes së pavarësisë me sukses të plotë dhe kemi hapur rrugën e sigurt për integrimet evropiane, problemi i Stabilizim Asociimit, procesin e liberalizimit të vizave. Këto zgjedhje janë test evropian për Republikën e Kosovës”,
ka thënë Thaçi.

Kështu pohoi kryeministri Thaçi pas votimit që ai bëri në shkollën” Faik Konica” në Prishtinë.

Ai falënderoi qytetarët për pjesëmarrjen e tyre dhe spektrin politik për një fushatë korrekte dhe të qetë. “Sot kam besim të plotë se shteti ynë, Kosova dhe qytetarët e Kosovës do ta kalojnë testin evropian për të ardhmen e tyre”, ka thënë Thaçi.
rtv21.tv
 
Private conversations
Help Users
    Top