Thashethemi i dite/javes ne forum

ɒlɿɒM

Themelues

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Njana ish thy per midisi
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Me eshte fry barku perzotin ahahahaha kam gjith diten qe pi uj dhe haj cokollata me rhum loool
Une e kam shtatzani psikologjike ne fakt,e vuaj sa here mendoj qe te bej dhe nje tjeter femi???.
Po na vafte mbare thuaj???
 
Top