Thenia e dites.....

AnGeLiC

VIP
V.I.P
"Tradicionalistet jane pesimiste per te ardhmen dhe optimiste per te shkuaren."

Lewis Mumford

Lindja dhe vdekja na imponohen... menyra e te jetuarit varet nga ne..!!

Ps: Kerkova per dicka te ngjashme por nuk gjeta,gjithsesi ketu mund te postoni thenie te ndryshme tuajat qe shprehin diten tuaj,ndjesine etj etj ose thenie te tjera ku ju e gjeni veten sigurisht!
 
  • Dashuri
Reactions: VIP

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
''Mos pritë asgjë nga askush..., është më mirë të jesh i surprizuar, se sa i zhgënjyer...''!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Besimi ne vetvete eshte poteciali i vetem qe ste tradhton kurre gjate hapave te tu.
 

VIP

V.I.P
Ka gjera ne jete qe jane thjeshte te paharrueshme, mund te jen caste, mund te jen ndjenja, mund te jen momente, por cfaredo qe te jet eshte e lidhur gjithmon me dike, dike te paharrueshem
 

VIP

V.I.P
Nuk mund te ndryshoj te tjeret,ndoshta ka ardhur koha te kuptoj se toka nuk rrotullohet rreth meje.
(Ja kopjova dikujt.)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Sprova me mesoi se si te managjoj me dashurin..
Kujt t’ia fali kohen,kujt t’ia fali ndjenjat e kujt mundin

E,R
 

ltea

Anëtar i ri
vetmia te pervelon ,,,te largon nga realiteti,,,endrrat nje makth i papershkrueshem !!!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Naten e mire.
 

VIP

V.I.P
Në momentin që ti nis të hapësh një bisnes askush nuk të mbështet.
E nëse ti arrin sukses,të gjithë thonë se të njohin.
 
Top