Thënie për forumistët nga forumistët

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
- Mos ja nxirrni sekretet njeri tjetrit!
- Mos pergojoni se cfare bejne anetaret se do vije dita te beni te njejten gje!
- Mos kini besim aq sa te thoni cdo gje!
- Mos prishni shoqeri per 1 moperputhje mendimi!
- Dhe Serioooo, mos zbuloni sekrete tuajat virtualisht se sinqerisht s'i bie mendja njeriu kur te keni konlikte ne te ardhmen!
- Kur zihen 2 veta, apo kane ndonje gje me njeri tjetrin; Mos shkoni duke atakuar dhe ju Filanin, prej XY shoqerie qe keni me ttjetrin, sepse qe njeriu te gjykoje 1 situate duhet t'i degjoje te dyja palet gjithmone! ^_^

Me pak fjale: si jeta reale eshte dhe virtualiteti. 😁

Keto i kam krijuar duke pare nder vite ca ndodh rreth e rrotull neper publik! ^_^
 
Redaktimi i fundit:

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
~Flisni e argetohuni si ua do qejfi e shpirti,por edhe pse jeni ne virtualitet mos dilni jashte etikes se komunikimit.
~Mos kini pritshmeri nga asnje anetar,per te kursyer merzitjet dhe hatermbetjet tuaja.
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Ah dhe dicka qe kam vene re: Kur zihen 2 veta, apo kane ndonje gje me njeri tjetrin; Mos shkoni duke atakuar dhe ju Filanin, prej XY shoqerie qe keni me ttjetrin, sepse qe njeriu te gjykoje 1 situate duhet t'i degjoje te dyja palet gjithmone! ^_^

Me pak fjale: si jeta reale eshte dhe virtualiteti. 😁
10-42-45-clapping-clap.gif
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ah dhe dicka qe kam vene re: Kur zihen 2 veta, apo kane ndonje gje me njeri tjetrin; Mos shkoni duke atakuar dhe ju Filanin, prej XY shoqerie qe keni me ttjetrin, sepse qe njeriu te gjykoje 1 situate duhet t'i degjoje te dyja palet gjithmone! ^_^

Me pak fjale: si jeta reale eshte dhe virtualiteti. 😁
Ahh Sole. Te tilla mendje ka mungesa ketu!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
@ReNdEx @NeVertiti

on stage thank you GIF by Hallmark Channel


😁
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Per temen:
Jini vetvetja,mos shfrytezoni errsirat per te dal ne drite. Por shihni diellin dhe ndiqeni!
Erresira eshte kompleksitet dhe pafuqi.
Drita eshte perballja ne te qenurit vetvetja.
Mos harroni,ne duhet t'jemi ne virtualitet sic jemi ne realitet.
Ndryshe i bie t'jemi bipolar.
 

SunFIower

Don’t touch!
Staf në FV.AL
Mod
Ne fakt, kur behet fjale per sekretet apo jeten personale tonat qisim thojt e behemi si hienat ama kur behet fjale per dike tjeter Argetohemi e knaqemi duke i pergoju

Thiken ngule nga vetja para se tja ngulesh
tjetrit!

P,s fola ne shumes dhe i perfshiva te gjithe ne ato qe shkrova me lart, kujt ti djegi le ta mbaje i beft mire!
 

Bebw

Staf në FV.AL
S/M
Zgjuarsi është ti buzëqeshësh të ligut dhe të mos ja kursesh fjalën e mirë
Gjuaje me pambuk atë që të gjuan me gurë
 

Peperina

Larg shume larg
Nese do me duhej te pershkruaja
rrugetimin e ciklit te jetes tende.
Do doja dhe uroja te ishte keshtu.
Dashuri dhe muzike ..

A. M

4D0AF0A4-DABC-4794-AAD1-52F63C1F2859.jpeg


Per ty @NeVertiti sepse kur te lexoj ty dhe kur ta kam degjuar zerin me je duk si puhiza qe bute ledhaton ose Vesa qe bie leht mbi lule dhe len ne te ate freskin pranverore.
Je e do ngelesh dashni 😍
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nese do me duhej te pershkruaja
rrugetimin e ciklit te jetes tende.
Do doja dhe uroja te ishte keshtu.
Dashuri dhe muzike ..

A. M

Shiko fotografinë 1942606


Per ty @NeVertiti sepse kur te lexoj ty dhe kur ta kam degjuar zerin me je duk si puhiza qe bute ledhaton ose Vesa qe bie leht mbi lule dhe len ne te ate freskin pranverore.
Je e do ngelesh dashni 😍
@AnaVie ta kam thene gjithnje qe je shume femer,ke nje sensualitet te lindur!
Te falenderoj.

Kjo per ty dashnii.
“Një femër e fortë dashuron, fal, largohet, përpiqet dhe arrin, pavarësisht me sa pengesa e vë jeta në provë”.
1651776677302.png
 

Bebw

Staf në FV.AL
S/M
Molla e kalbur në brendësi por e bukur nga jashtë ,është nga ato mollët helmuese që të joshin për ti kafshuar
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Mos ja nxirrni sekretet njeri tjetrit!
Mos pergojoni se cfare bejne anetaret se do vije dita te beni te njejten gje!
Mos kini besim aq sa te thoni cdo gje!
Mos prishni shoqeri per 1 moperputhje mendimi!
Dhe Serioooo, mos zbuloni sekrete tuajat virtualisht se sinqerisht s'i bie mendja njeriu kur te keni konlikte ne te ardhmen!

Keto i kam krijuar duke pare nder vite ca ndodh rreth e rrotull neper publik! ^_^
Te pergezoj per keto fjale te sinqerta❣️ Dhe nuk dua te shtoj asgje, vetem do thoja mos lendoni askend, mos u gruponi me askend te poshteroni dikend, sepse Zoti vonon por nuk harron te therrmoje ne te njejten menyre.

Profili i @Desa eshte njeriu qe une adhuroj,e edukuar me nje etike brilante,njohuri per tu marre shembull,kinge👑 e kufizuar ne limitet e saj,por dhe ne limitet e tjereve gjithmone,veshja e saj me nje siluete🌟
Qe une e dua shume dhe e vleresoj me shume respekt si nje idhull❣️
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
@AnaVie ta kam thene gjithnje qe je shume femer,ke nje sensualitet te lindur!
Te falenderoj.

Kjo per ty dashnii.
“Një femër e fortë dashuron, fal, largohet, përpiqet dhe arrin, pavarësisht me sa pengesa e vë jeta në provë”.
Shiko fotografinë 1942609
Booo cme hape pune moj moter me kte foton , po une prap nuk tundohet jo @AnaVie zgjedh prap 😝😝😝
 

Ledia

❤Shkodrane❤
Mendoni para se te shkruani dicka ofenduse. Mos harroni qe pas ketyre germave e ekranit eshte nje njeri. Mos mohoni veten familjen per virtualitet. Mos u mundoni te jeni dy persona dhe pse eshte virtualitet mundohuni te jeni te vertet
 
Top