Thenie te bukura...

WxP

Antarë i Respektuar
Thoni disa thenie qe ju kane lene mbresa...

"Me e sigurt eshte varka ne mes te oqeanit se sa vajza ne duart e djalit"

lypja se nuk ta jep
merrja se nuk te thote gja
 
  • Më pëlqen
Reactions: VIP

Didi

C'est la vie.
Tema u rihap.


"Just, do it"
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Do te humbja peshe, por e urrej humbjen! :p
 

ltea

Anëtar i ri
Eh. Cme erdh fati
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Kercimi:Shprehja vertikale e nje deshire horizontale e legalizuar nga muzika.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Graviteti nuk është përgjegjës që njerëzit bien në dashuri. Si mundet ta shpjegosh në terma kimikë dhe fizikë një fenomen kaq të rëndësishëm sa dashuria e parë? Vendose dorën mbi furrë për një moment dhe të duket si një orë. Ulu me një vajzë speciale për një orë dhe të duket si një minutë. Ky është relativiteti (Albert Einstein
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Duam te behemi Zoter dhe kjo na pengon te behemi njerez.
 

Reldi

Ajo që nuk na vret, na bën më të fortë.
Do të të kritikojnë gjithmonë, do flasin keq për ty e do jetë e vështirë të takosh dikë që do t’i pëlqesh për atë që je! Atëherë, jeto, bëj atë që të thotë zemra, jeta është si një opera në teatër, që nuk ka prova fillestare: këndo, kërce, qesh dhe jeto thellësisht çdo ditë të jetës tënde para se opera të përfundojë pa duartrokitje…
 

Reldi

Ajo që nuk na vret, na bën më të fortë.
Qëndro larg njerëzve që refuzojnë të shikojnë ndryshimet në ty dhe mbajnë mend vetëm atë që ishe; larg atyre që shohin vetëm gabimet që ke bërë dhe nuk arrijnë të kuptojnë që ti nuk je vetëm gabimet e tua.
 
Top