Thithkat e Meshkujve

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Une tani e dallova qe paskam thithka..sense jam Akoma ne fazen eksplorimit trupit
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Ore s'di pse më duket si noj shqiptar ky që ka shku ke naj robi vet jashtë, edhe naj kopili vogël i ka dhon kët bluzën gjamse osht në modë jasht shtetit 😜🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😝😝😝😝😝

Na bente gjyshja kshu triko leshi
Thoshte juve jashtetit Nuk keni triko leshi! Dmth Nuk keni as lesh thoshte 😜
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Na bente gjyshja kshu triko leshi
Thoshte juve jashtetit Nuk keni triko leshi! Dmth Nuk keni as lesh thoshte 😜
🤣🤣pse gënjen bluzja nuk vinte asnjëherë pa çorape etj mundësisht edhe naj gjo me honger 🤣

Eh lol gjyshet 🥰😍
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Jallah ma shpifet . Perfundimi do jet i keq nese vazhdoj e shoh si kta feshkujt ktu lool
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ju graria mos degjoni @Baboon se ai ju fut rruges qorre ;) mos ndryshoni rruge, mos ndryshoni vendet e thithjes 🤪:p
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Po ti pse i bi nga kina mer 🤣🤣🤣
Mosssss (kinen) jo për punë pandemie etc...

Por puna osht se osht hala parti pune anej ene kur të rrafin në kin nji të ma dy të bin....


Foli noj llaf asaj e di vet ti 😝🤣🤣🤣🤣

Para Partizoni!!!!

O Tiron tirona (fk si nuk bom i kong të hajrit ne lapraksit)
 

Senseo

Audacity.
Mosssss (kinen) jo për punë pandemie etc...

Por puna osht se osht hala parti pune anej ene kur të rrafin në kin nji të ma dy të bin....


Foli noj llaf asaj e di vet ti 😝🤣🤣🤣🤣

Para Partizoni!!!!

O Tiron tirona (fk si nuk bom i kong të hajrit ne lapraksit)

Dhjaks 🤣🤣
 
Top