• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Shpirt delire , e zgjuar dhe e leht si flutur
Sme plq qe sma kupton sensin e humorit .
Ke qetsi shpirtrore
Cajin e pim bashk kur te duash :)
 

ZHIGO

wish me well...
Ka shume, por do veçoj respektin qe tregon per ata njerez qe fut ne rrethin tend.
Nk, ke. Te pakten un nk kam pare.
Por dhe kjo mund te konsiderohet si nje e keqe sepse nk ka njeri pa difekte.
Ty te nevojitet pak me shume vullnet.
(Per ate byrekun e famshem 😝)
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
1.Me pelqen pozitiviteti,dhe miresia qe
posedon🤗
2..................................................................
3.Ke shije ne muzikë me sa kam pare 🤗🤗dhe shume humore😍
4.Ty te duhet nje .......cfare te duash ti(komposton🍑 e ke nga une 😂😂😂)
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Me pelqen respekti qe ka ndaj meje (e vleresoj) 😊
Nuk me pelqen..................
Ti ke shume humore 🤗
Ty te duhet .........cfare te duash ti😊
 
Me pelqen qe eshte e dashur me te gjithe
Sme pelqen butesia qe ka (ndonjehere)
Ti ke shume ledhe.
Ty te duhet ... vallai si te gjithe me ca pushime po kshu vence :p 😘
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Me pelqen qe e kompleton fjalen femer.
Sme pelqen nje ikje e dyte, nqfs do kete.
Ti ke shume njerez qe te duan afer vetes.
Ty te duhet- ca te te doje zemra.
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Te Ngu me pelqejn shum gjera... do filloja te qetesia dhe humori saj shum fine.
Sme pelqen qe e lexoj pak
Ti ke nje trup shum te bukur
Ty te duhet te shkosh te perqafosh te gjith ato qe te kan munguar ne ket periudhe karantine
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Delirium mind

Nje goce qe me kalimin e kohes reflekton me shume
Ka mendime shume open
Nje nene e perkushtuar
Ka nevoje te beje nje cupe
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Kitra
Tip i qet
Mjaft modest. Shoqerues.
Sme pelqen ... ska.
Ke gjithcka qe do.
Te duhen ndoshta pak pushim... :)
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
1. Cfare pelqej tek ti......
Qetesia qe shfaq
2.Cfar nuk me pelqen tek ti ....... qe i thu vetes plak
3. Ti ke .... nje sens humori qe me pelqen
4. Ty te nevojitet.....nje muaj i dyte mjalti qe mos te thuash me jam plak gjufurrak
@kitrra 123 🤗
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
@Chupachups
Me pelqen embelsia dhe zemra e paster
Nuk me pelqen kur merr distanca
Ti ke nje force brenda teje qe akoma ndoshta nuk e ke te qarte
Ke nevoj per shum dashuri dhe qe te kujtojne se sa special je ❤
 
Last edited by a moderator:

Monique

Staf në FV.AL
Te adel..
Me pelqen kur di se ku duhet ti bej stop ca gjera
Sme pelqen qe me naivitetin e saj mendon se cdo kush e kupton
Ti ke forcen me te forte qe gjithkush ka...princin tend
Ty te duhet te dalesh nga karantinaqi i ore e ne pare lol
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
@Ledia
Nuk te njoh mjaftueshem kshu qe po them qe
Me pelqen me siguri humori dhe qe gjuan rend lol
Nuk me pelqen qe akoma skam pas mundesi te njoh mir
Ke me siguri nje karakter goxha te fort dhe nuk ndryshon mendje sepse "te tjeret thone"
Ke nevoj te besh ate udhetimin 😁
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Te adel..
Me pelqen kur di se ku duhet ti bej stop ca gjera
Sme pelqen qe me naivitetin e saj mendon se cdo kush e kupton
Ti ke forcen me te forte qe gjithkush ka...princin tend
Ty te duhet te dalesh nga karantinaqi i ore e ne pare lol
Nje ore the?
Un kam nevoj te dal larg te gjithve dhe te uleras fort per ja 4 ore rrjesht dhe tja fus gjumit po aty Lol

Monique
Me pelqen muzika qe degjon, kur ben si eger, kur flet me edukat lol ka nje ironi te papame
Nuk me pelqen kur me hedh kov me uj te ftoht qe te vi ne vetvete (dhe pse ka te drejt shpesh here)
Ka nje forc brenda saj qe as un vet se di si ta pershkruaj... thjesht e ndjej
Ka nevoj te ikim te dyja me ndonje koncert metal 😍
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Me pelqen qe eshte shume e drejtperdrejt ne mendimet e saja,humori dhe pozitiviteti qe posedon.
Ti ke dashurin me te madhe ne Univers (birin e bukur ❤)
Sme pelqen ........
Ty te duhet nje : cfare te duash ti(une po te perqafoj per se largu🤗❤❤)
 

Monique

Staf në FV.AL
Nje ore the?
Un kam nevoj te dal larg te gjithve dhe te uleras fort per ja 4 ore rrjesht dhe tja fus gjumit po aty lol

Monique
Me pelqen muzika qe degjon, kur ben si eger, kur flet me edukat lol ka nje ironi te papame
Nuk me pelqen kur me hedh kov me uj te ftoht qe te vi ne vetvete (dhe pse ka te drejt shpesh here)
Ka nje forc brenda saj qe as un vet se di si ta pershkruaj... thjesht e ndjej
Ka nevoj te ikim te dyja me ndonje koncert metal 😍
Ramsteim???? oghhhh i need them lol
 

Tip

Antarë i Respektuar
Me pelqen qe eshte shume e drejtperdrejt ne mendimet e saja,humori dhe pozitiviteti qe posedon.
Ti ke dashurin me te madhe ne Univers (birin e bukur ❤)
Sme pelqen ........
Ty te duhet nje : cfare te duash ti(une po te perqafoj per se largu🤗❤❤)
Meqe je partnerja wxp te cifti javes po te trajtoj me hater :p

Me pelqe qe o goc e qeshur
Sme pelqe qe shtrremohet neper fotografi
Ti ke ditlindjen 1 her ne vit
Ty te duhet tbosh 5km vrap cdo dit ☠☠☠
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Meqe je partnerja wxp te cifti javes po te trajtoj me hater :p

Me pelqe qe o goc e qeshur
Sme pelqe qe shtrremohet neper fotografi
Ti ke ditlindjen 1 her ne vit
Ty te duhet tbosh 5km vrap cdo dit ☠☠☠
mos me mbaj hiç me hater(dua mendimin tend 🤗)

Me pelqen qe ka shume humore
S'me pelqen qe me mbajti me hater 😝
Ti ke avatarë me gjera 😂
Ty te duhet :Cfare te duash 😊
 
  • Dashuri
Reactions: Tip

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
mpelqe :ciltersine🤗
sme pelqen-🙄
Ti ke Hare🤩
Te nevojitet-🙄
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Soli.
Më pëlqen, që nuk i shterojn idetë.
Nuk më pëlqen, që i mendon të tërë të mirë si vetja.
Ti ke, plotë.
Të nevojitet, ajo gjëja për mua.
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Ska mendjemadhesi, shoqerueshem me te gjith.
Donjeher ngacmon..
Ti ke karakter shum te mire
Te duhet pushim:)
 

titan

Requiem for a dream
pelqej qe eshte ortek lol lol
sepelqej se eshte perverse noten sidomos lol
ti ke motren engjell lol
ty te duhet te besh me shume palester e me pak virtualitet lol lol
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Tek @titan pelqej qe ka humore dhe pozitivitet shume
s'me pelqen kur behet prift pervers😝😂(gjasme)😂
ti ke (nxirre luanin 😂)
ty te duhet nje rrefim ne grup 😂😂
 

titan

Requiem for a dream
me pelqen qe rrefehesh keq fare
sme pelqen qe mekaton lol lol
ti ke nje ze qe o none o none te le pa gjume
ty te duhet te marresh ndonje liber e mos te mekatosh lol lol
 
Top