• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Xhelozi

😎😎😎
Humori . Mençuria
...
Aftesi ne poezi ...komunikim... te shprehurit me baza
Me dal ma shpesh se ngele n shpi 😜
 
1./Djale i qete me eshte dukur gjithmone
megjithse me pelqen me shume kur shkruan me ate dialektin e vet te bukur 😂
2./=========
3./Kohe neper forume
4./ Nje kuksiane qe te levizi trurin 360 grade 😅
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Me pelqen karakteri ,serioziteti aty ku duhet dhe humori
S'me pelqen :🙄
Ti ke: nje zemer shume te mire
Ty te duhet : nje grua nikoqire 😂❤
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
E qeshur
Kopjace
Çiltërsi
Të gjesh harmoni.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Pelqej....se ka sjellje shembullore🙂
S’pelqej ...se pin alkohol🤦‍♀️
Ti ke..shum miq virtual.
Te kesh nje shtepi ne Tiran😀
 

Xhelozi

😎😎😎
Karakterin komunikimin sjelljen
Qe mendon se pi alkol pavarsisht pse themi ktu per tbo me nerva 😄
Ke miresi
Te duhet me na dal naj dit per kafe knej 😜😄
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Opo gjeja i gje negative nami u beft:p

Harbin
Me pelqen qe eshte shembull per te tjeret.
Sme pelqen qe ska cik sherr ne vete
Ti ke te gjitha te mirat e botes
Ty te duhet nje nuse, se dashnore ke plot:p
 

elle

Chill
Harbin ti je flori kaq kisha .

po patet kohe ma beni nei pershkrim se jam kurjoze : )
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Me pelqen menyra e qete qe se rruan per gje ,dhe pershtatesh
Sme pelqen ndonjehere kur me dukesh sh e ftohte si person ( por kjo eshte karakteristike e jotja sdo te thote qe eshte e keqe)
Ti ke nje bote plot kuriozitet brenda teje,dhe nje perqafim me gjerat ndryshe nga shumica.
Ke nevoje..se di por si shumica mbase dashuri dhe pushime :)

@elle
 

elle

Chill
oh si ma ke gjetur fiks … jam cik anti conventional : )

Me pelqen tipi origjinal qe ke dhe je e drejtperdrejt :)
sme pelqen kur me thua e ftoht lool
ti ke psychic ablitites qe mund ti zhvillosh me shume nese do
ti ke nevoje per nje pale pushime ne bora bora me ne vajzat e forumit
 
Top