Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

1. Cfare pelqej tek ti: Nuk je shume aktive, ndaj akoma s'di cfare te them sincerisht !
2. Cfare urrej rreth teje: Asgje :)
3. Ti ke: Nje nickname te bukur, te stilit classic :p
4. Ty te nevojitet: Nje bilete per ndonje koncert rock lool
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Lover

Pelqej: Me habit here e me shume, tregohesh korrekt ne cdo teme edhe kur behet fjale per fene aty ku mund te jet gabim e thua.
Urrej: Kur shkruan ato fjalit gjysem shqip gjysem djalekt si kuptoj.:D
Ti ke: Nje djale topllambuq te mire
Ty te nevojitet: Nje udhetim me familjen tende tek ajo meca(spo me kujtohet vendi me saktesi tani) gjithsesi andeja disa dite. :D
 
Redaktimi i fundit:

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Eri
Pelqej-qe i sjelle njerezit ne humor
Urrej- ca lele qe ke i dua edhe une :p
Ti ke- tip sh te shoqerueshem
Ke nevoje- jo per ndonje lab me siguri :p lol
 

cent

...Lontano
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Nicktjeter:
Pelqej-qe je gjithmon ne humor
Urrej- asgje per momentin
Ti ke- faqka te bukura
Ke nevoje- per pushime ne ishujt e greqis :p
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Cent :

Pelqej : qe vlen sa 1 cent ( ne dije ) :D
Urrej : qe sdin dhe ja fut ne komente :D
Ti ke : emrin Cent.
Ke Nevoje : me lexu ma shum :D
 

cent

...Lontano
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Ado
Pelqej : Qe di te shkruash shqip
Urrej : Qe je turk
Ti ke : Nevoje te dalesh te shofesh jeten reale
Ke Nevoje : te lexosh cdo gje (jo vetem kuranin)
:)
 

Kila

VIP
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Cent
Pelqej - qe je cun i komunikueshem i respektushem
Urrej - qe urren idhullin tim :D
Ti ke -zjuarsi
Ty te nevoitet - nje kafe me mua :p
( Ndoshta nuk me takon por dua te jap kete mendim ne lidhje me temen mendoj se pika 2 Urrej duhet te zevendesohet me Nuk Pelqej sepse esht nje cik e rend te urresh dhe smund te urrejme thjesht nga disa postime ktu ne forum marr shembull . Mua me kan then ktu qe me urrejn qe dua salen por fakti qe urrejn salen nuk do te thot te me urrejne mua per ate gje po thjesht nuk e pelqejne :) Nese e kam gabim kerkoj te falur dhe shpresoj te me mirekuptoni )
 

orkidea

θαλασσα
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Cent
Pelqej..Qe je nga berati :p
Urrej...Asgje
Ti ke....Respket
Te nevojitet....Ajo qe ty te duhet me shume
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Orkidea.

Pelqej ca emrin
Urrej-nuk urrej gje po kjo firma sec me ngjall sa ndjenja neverie
Ti ke-shoqeri me ca te tjera ketu te panjohura
Ke nevoje- per ate qe ke nevoje :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej: Humorin
Urrej: Asgje
Ti ke: Nje femer hot ne avatar = )
Ke nevoje: Nje mashkull qe te pershtatet
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Strukturon debatin mire,por kur kalon me ironi te nje pas njeshme e prish kalane
ke dije me shum se un rreth Fese Muslimane
ke nevoje te shkosh ne Meke 1 her ne jete (nese se ke bere)
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Pe: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

1. Cfare pelqej tek ti... sinqerisht asigje
2. Cfare urrej rreth teje... te flet goja perpara trurit
3. Ti ke ... nje karakter shum te keq
4. Ty te nevojitet... me siguri nje femer qe te bej per vete dhe ndoshta jo shqiptare
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Pe: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

1. Cfare pelqej tek ti... Epo ti kam thene njehere
2. Cfare urrej rreth teje... Sjam ne gjendje ta percaktoj
3. Ti ke ... Ku di une
4. Ty te nevojitet... Se kam idene
:p
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Pe: Titulli: Pe: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Cyber_Spartacus
1. Cfare pelqej tek ti... qe nuk humb kurr durimin
2. Cfare urrej rreth teje... per momentin sme kujtohet asigje negative
3. Ti ke ... 2 sy, nje goj, 2 duar dhe 2 kembe .. shpesoj dhe floket ahhaha :D
4. Ty te nevojitet... me siguri nje vil me pishin (ah jo, kjo ishte deshira ime)
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

lejohet 2 here koment ?!

Pelqej qe ke "ndjenja Kriminale" per injorancen... ;)

Urrej qe urren Embelsirat :p

Ti ke thike ne goje (ne vend te gjuhes)

Te duhet 1 jaht si ky ...
02Tech-Jaht.jpg
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!
Bombastick


Pelqeje..... sinqeritetin dhe durimin.
Urreje ... ?
Ti ke ....nje foto prapsht.
Ty te nevoitet ... te jeshe me aktiv ne tema
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

E verteta dhemb kur je ne gabim dhe jo kur je ne te drejte.
Eshte e pamundur te ndrryshosh karakterin, por mund te permiresohen difektet.
Si un? Ska, nuk kam klone n'xhiro...

Per pjesen e pare... applauso.gif

E kisha fjalen me disa karakteristika te tuat.

@Arfenilla

Mendimet e thjeshta qe shkruan
Ke nickname Jeshil
Ke nevoje per nje Mercedes Benz A-class 2013
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Pe: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

afernilla
Pelqeje ... agresivitetin :D i kam qef femrat kur nxefen lol
Urreje... qe i duket vetja e persosur dhe as mos guxo te thuash dicka rreth fes te saj
Ti ke... karakter te fort, spara bindesh kollaj (ose me mir, ska burr nene te te bindi)
Te nevojitet... te dalesh nga 'kafazi' dhe te shofesh qe jo cdo gje qe ndrricon eshte flori
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej zgjedhjen e saj...
Vertete nuk kam çfare te urrej,çdo gje qe ke ta shkruan.
Ke nje karakter te veçante
Ke nevoje per me shum shopping
 

cent

...Lontano
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

BoMbA
Pelqeje ...Qe je adoleshent (me mungon adoleshenca) :)
Urreje... Qe ja fut kot postimeve
Ti ke... Nevoje te rritesh me teper
Te nevojitet... Te jesh me aktiv neper tema :)
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Pe: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqeje ... qe je shum shakaxhi dhe i shoqeris :)
Urreje... nickname. cent cfare? 50Cent? 1Cent? :D me mir Miliardar :D
Ti ke... karakter te qet, ste kam par kurr te humbesh durimin
Te nevojitet... lek lek lek lek lek dhe akoma me shum lek
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

D,M

Pelqej.....syt e bukur .
urrej.... se sjell shum her foto provukative(gjynaf per meshkujt se jo per gje )
Ti ke .... bindjet tua shum her te gabuar per tjert.
Ty te nevoitet.... ti njohesh me mir gjerat, e ti vlersosh siq jan jo si ti don.
 
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Per Arfenilla-n

Pelqej : Ligjet e forta te vena .......

Urrej : ----------

Ti ke : Qe jo cdo vazje ka Ligje si te tuat ........

Ty te nevojitet : Te mendosh per disa gjera , qe jane te kushtueshme ...!
 

Kila

VIP
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Deuid
Pelqej - Dukesh se je djal i mire pelqej faktin qe je myslyman i devocem madje urrej veten qe sjam myslymane e devocme
Urrej - qe e lidh gjithcka me zotin duhet tu pershtatesh me shume personave
ti ke- intelekt
ty te nevojitet - te te kuptojne me shume :)
 

Kila

VIP
Titulli: Pe: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Si e re mire oshte lol

4 pika duhet te plotesohen ...
Pelqej - qe je djal i mire te pakten me mua :)
urrej - asgje
ti ke - tip gangsteri
ti ke nevoj - per nje puc te faqja nga une :D
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

MasteR

Cfare pelqej tek ti.... Qe je tip i qeshur me te gjith
Cfare urrej rreth teje..... Nuk ler goc pa ngacmuar :p
Ti ke .... Talent
Ty te nevojitet..... Nje bjonde :p
 

Kila

VIP
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Bjondi
Pleqej - se je romantik
urrej - se i vonon shum borxhet :(
ti ke - kulture
ty te nevoitet nje brune ***y :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Kila...

Pelqej aktivitetin e saj ne forum..E shoh teper aktive ..
Urrej..asgje..
Ti ke deshir biseduse me aq sa kam par neper tema ben pes ne diskutim me aq sa ke mundsin..
Te nevoitet..Se di ndoshta po te ma thoshe do e them her tjeter :p
 
Redaktimi i fundit:

Kila

VIP
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Rendex ( kam shum nevoja :D )
Pelqej - se ke shum humor me percjell shum pozitivitet
urrej - aagje
ti ke - inteligjenc
ti ke nevoj - per nje x6 :p
 
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Per Kila

Pelqej : Faktin se ke moshe te re , dhe je e zgjuar ......

Urrej : --------

Ti ke : vetem 18 vjete ( duhet te kesh kujdes .....!)

Ty te nevojitet : nje konceptim me i gjere i jetes , dhe sfidave te saj , ne te cilat do ti hasesh ne jeten tende ....!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top