Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Te gjithe ju siper jeni mjaft interesant secili ne menyren e tij/saj.
... .....
Keni diapazon:p dhe ju nevojitet money money :p.

e pata per tgjithe ju te kjo faqja.Lol...
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

rob flori dukesh
nuk urrej gjo
ke mister
Nevoje per pare a ke ? po kishe teper futi na1 donate knej nga FV ;)

E pata per Fly

Per Ty Soul skam ca them, shoqja arfenilles ahahhahaha
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

rob flori dukesh
nuk urrej gjo
ke mister
Nevoje per pare a ke ? po kishe teper futi na1 donate knej nga FV ;)

E pata per Fly

Per Ty Soul skam ca them, shoqja arfenilles ahahhahaha

Qe do te thote??? !!


!nejse tmos dal nga tema

Pelqej-u 're a good friend
spelqej-
Ti ke cte nevojitet
te nevojitet -se di fare...
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Qe do te thote??? !!


!nejse tmos dal nga tema

Pelqej-u 're a good friend
spelqej-
Ti ke cte nevojitet
te nevojitet -se di fare...

qe do te thot :

je kreative
nuk urrej por mvje inat qe ke shoqe arfenillen lool
ti ke nje reputacion te mire :)
te duhet nje flyjet personal dhe ndo1 aeroport transiti :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Fly

1. Pelqej postimet
2. S pelqej qe poston rralle e permall
3. Ke ironi te theksuar
4. Pushime pse jo
jan fshi postimet, duhet ti kapesh fillin prap dhe eshte "pertuse"

Pelqej komunen ku ke shtepine
Sme pelqen, sja kam idene se cfar
Ke nja 1000 postime per vit ne forum
Te nevojitet nje buzeqeshje e huaj e ardhur pa arsye
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Fly..ose miza ne skene

Pelqej llojin tend qe nuk perzihesh dhe nuk ben kompromis
.......
Ti ke nje nicknane interesant dhe qesharak
Ty te nevojitet te jesh me kohe me te plote ne forum ne menyre qe te shperfaqesh veten dhe mos krijosh larmishmeri me :p
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Teta Moniqueeee :)

Mpelqen forca
Smpelqe mendimi qe ke per jeten
Ke talent ne fushen e intuites
Te duhet nje kthim mbrapa ne kohe nja 10 vjet
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Monique


.....qe jeton per vete pa kthy koken pas se ca thon tjer..kjo eshte sh me rendesi .:fee:
......ket foton se ke ne profil ..jo per gje po ylli nuk ka qef kembet ashtu te zbuluara.:eek:hh

..... shum optimizem per jeten.

te ikesh me marlen per disa dit pushime ne paris.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Poeto marigone vella e fiqte lol

Afernilla
Me pelqen fakti qe ke ul tempin e moderimit
Sme pelqe qe me fut yllin nder shale
Ti ke nje jete ne kete forum :)
Ty te nevojitet te shkruash me pak ne dialekt qe te jesh e kuptueshme me shume
 

Fly

Larguar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Per partnerin e punes qe qenka/ishte ketu por sja ka idene qe un jam ketu

Me pelqen qe tirona fanatics do denohet per sjellje huliganesh
Sme pelqen qe se mbaron pune pa ta then 10 here
Ti me ke len nje pune pa mbaruar
Te duhet/kerkon lul bashen ne qeveri (harroje)
 
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Fly

Antar i qete
azgje
ti ke..vallaj se di akoma
Ca lek per poker :)
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Loverman
Pelqej firmen tende
spejqej.....
ti ke qejf te gatuash,eshte pasion shume i mire
ti ke nevoje per ndonje liber me receta te reja....
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Biseden e kendshme qe bejme bashke ndonjehere
-
Ke te njejtin avatar me vite :p
Ke nevoje per pushime :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

1. Cfare pelqej tek ti: Humorin, s'merzitesh f0rt, ben qejf n'forum !
2.Cfar nuk me pelqen tek ti: Qesh palidhje nganjehere :p (ashtu me duket mua haha)
3. Ti ke: Fytyre te lezetshme
4. Ty te nevojitet: Ku ta di, 1 mije euro, a i ke boll ?:p
 

Sirius.

Sapiosexual!
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

1.Pelqej qetesine qe te karakterizon
2.Sme vjen ne mend ndonje gje.
3.Ke gjithcka do ne kete jete
4. Te nevojitet vetem ato cka rezervu Zoti per ty.
 
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Per Marla

1/Qe te kane bere super moderatore .

2/...............;

3/Aftesi komunikuese dhe ne te shkruar .

4/Nje cun qe te pershtatet ty .
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Ceni

Pelqej sensin e humorit me raste
Nuk pelqej imponimin qe ben shpesh per ata qe mendojne ndryshe nga ti
Ti ke nje avatar qe me pelqen
Ty te duhet pak qetesi dhe maturi qe ti zevendesosh me ironine e pavend hera heres :)
 
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

1. Cfare pelqej tek ti...... egersine `e jashtme` gershetuar me embelsine `e brendshme` :p
2.Cfare nuk me pelqen tek ti ....kur te kap ai 5 minutshi yt
3. Ti ke ....vesh per muzike te mire
4. Ty te nevojitet.... nje one-night stand me .......ke te te doje zemra :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Levoy
Pelqej- frymezimin qe s'te mungon asnjeher,je mjaft openmind dhe kulturen letraro-artistike qe posedon
Nuk pelqej-Do ket ndonje gje qe s'me pelqen por s'po me kujtohet momentalisht :D
TI ke nje miresjellje per tu patur zili e marre shembull :D
Te nevojitet Te frymezohesh e te shkruash ndonje varg per Konkursin ket muaj :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Souli

Eshte dashuri, eshte cilteresi, eshte buzeqeshje me vete :)
-
Ke nje familje te mrekullueshme
Ke nevoje, te me kesh si baby sitter :p
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Per kete gocen e vogel nuk kerkoj asnje pike .
Ka qene dhe do te mbetet camarroke, megjithese kohet e fundit e shoh me te shtruar.
e pershendes :hug:
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Poeti

Me pelqen qe vizaton bukur
Urrej-
Ke nje familje te bukur
Te duhet e nje qen tek gjithe ai koleksioni qe ke:)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Zina
... qe e shoh on.
.urrej madje me shpirt se me eshte ber rivale:vape:
...ka nje shoqe mjalt fare.
.... te vizitosh ks.
 

Fly

Larguar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Me paska shpetuar kjo per pergjigje.

Ne fakt nick im ka domethenie per mua.
Kompromiset virtuale shpesh here kthehen ne monotoni.
Eshte veshtire te futesh ne tok te huaj per te qendruar gjat, forumi funksionon me sistemin rural ku njerzit njihen prej kohesh dhe muhabetet jane aq te vjetra sa dhe te lodhshme per ti kapur fillin nga antaret e rinj :).
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej qe kupton mire si funksiono forumi. :D
S'pelqej qe nuk ndjek rregullatve lojes
Ti ke ide te qarta
Te nevojitet te japesh mendimin mbi anetaret siper teje e jo te replikosh mendimet e tyre :p
 
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej : qe je larg nga shqiptaret , e qe ske te bejsh kurgje me shqiptare !

Urrej : asgje ......

Ti ke : vajze te bukure sigurisht , qe ta ndreq diten ....

Te nevojitet : me shume pushime dhe kohe me familjen .....
 

Fly

Larguar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Cfar mendimi te jap kur si njoh? Ne rregull!

Me pelqen se ka humor dhe eshte shum energjike, pozitive dhe gjitha te mirat
Sme pelqen... ska gje qe sme pelqen, ti i ke vec te mira
Ti ke te gjitha gjerat e mira
Ty te duhet dicka e mire shtese e rene nga qielli, mbase nja 2 thase me lek apo pushime te paguara nga puna.
 
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Flm per vlersimin !

Fly

Pelqej nga ti qe ske anje dislike

--------

Ti ke 54 nr e postimeve

Te nevojitet mos ta qosh kohen kot .....
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Qe je rob pa takt kur ofendon te tjeret haptazi
-
Ke paragjykime per anetaret e vjeter ketu
Ke nevoje, po mbase per pak dite me diell.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top