Thonjte

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Thonjte

ua goca po ju sjell ca modele per thonjt, @Legally_Sweet, provoj nje stil ne cdo jave:D
 
Last edited by a moderator:

AjSi

...
Titulli: Thonjte

Nuk merrem edhe aq me thonjte..Nganjehere kur kam kohe vetem me keto manikyrat qe jane si uje sa per ti mbajtur mire se i kam gishtat shume te holle...Po ngjyrat si perdori asnjehere..I provova te zeza ne vere po sme shkonin fare LOL

ncncnc sa adoleshente kam qen n 2009..

Tani i lyej vete thonjte por i mbaj te shkurter edhe ne pergjithesi i lyej ne varesi te veshjes qe kam ;p
 
Last edited by a moderator:

Anhela Engjell

VA.... Inter
Pe: Thonjte

thonje qe u pershtaten femrave jane thonjte me xhel....
 
Last edited by a moderator:

Alessia

What I do is who I'm .
Titulli: Thonjte

images


solange-knowles-nails-style-5a.jpeg


images


fashion-nails-style-Favim.com-605277.jpg


cute-fashion-nails-style-Favim.com-622981.jpg
 
Titulli: Thonjte

th.jepg.jpg

keto jane aktualisht thonjte e mi, super thjesht, edhe jo te gjate, se sme lejojne te punoj me shpejtesi
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thonjte

Eksperimentoni me ngjyrat, teksturat dhe modelet e thonjve

Liri në fantazi, duar të arta, durim e cilësi në manikyret e përdorura - është e gjitha çfarë i duhet një dizajneri të thonjve.
Dizajnerët e thonjve na këshillojnë që të eksperimentojmë me ngjyrat, teksturat dhe modelet.

Rregulli kryesor i këtij sezoni është të dalim nga kornizat e klasikes dhe të aplikojmë në manikyrin e përditshëm elemente të postmodernizmit, stilit avangard dhe një pikë kubizmi "të çmendur".

Motivet abstrakte dhe futuriste janë të mirëpritura gjithashtu. /Telegrafi/

Blood-Manicure-300x300.gif
Pictures1.gif

1dsgfdgdfg.gif
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Titulli: Thonjte

Me pelqejne jo shume te gjate edhe thjeshte, nuk eksperimentoj shume se nese sme pelqejn gjith dites aty me rri mendja deri sa ti heq
sme pelqejne as ato format qe ishin perpara ca viteve si tip katrore por as keto qe jane vitet e fundit si skifter .
Pak a shume si keto posht i mbaj, edhe gjithmone njengjyresh.


maxresdefault.jpg
 
Last edited by a moderator:
Titulli: Thonjte

Un rri me or te tera duke u laparos... por ato qe me pelqejn me shum jan kto :D


tumblr_mq3pkfn9bH1rbojx6o1_500.jpg

Geek-Manicures-Nail-Polish-4.jpg


Cute-Nail-Designs-cute-cartoon-nail-art3.jpg
Funny-Cartoon-Nail-Art-Designs-6-500x486.jpg
nail_Cartoon.jpg
cartoon-nail-art-designs03_large.jpeg

tumblr_lxnoodhAiM1rn08sno1_500.jpg
 
Last edited by a moderator:

Sunrise

Sunshine
Titulli: Thonjte
 
Last edited by a moderator:

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Thonjte

dikur i kisha shum te gjata, tashti i kam prer :( skam nrv tmerrem me to
 
Last edited by a moderator:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
I kam te bukur, te gjate dhe te shendetshem thonjt...ptuuu ptuu mos i paft syni keq :p
 
Top