Thonjte

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Inati cdo here ua kam pasur thonjeve qe i rrisin grate.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
e ku e pe papastertine ti?
Shiko fotografinë 1778834
nje rob pisanjos ,te pista i ka edhe te shkurtra dhe te gjata

higjena eshte ne varesi te robit dhe jo te gjatesise te thojve apo flokeve :)

Prerja e thonjeve eshte pjese e natyrshmerise se njeriut, natyrshmerise se paster.

Nese higjiena eshte ne varesi te robit dhe jo gjatesise se thonjeve apo flokeve, atehere as zgjatja e thonjeve nuk perkon me realitetin e zbukurimit te femres. Lyerja eshte krejtesisht dicka tjeter, te jemi te kjarte.

Nuk dua te futem ne aspektin fetar, sepse dihet qe eshte rreptesisht e ndaluar, me se shumti deri ne 40 dite (pa i shkurtuar). Rritja e thonjeve sipas mendimit tim as nuk eshte zbukurim e as modernizim.
 

Monique

With or Without u
Prerja e thonjeve eshte pjese e natyrshmerise se njeriut, natyrshmerise se paster.

Nese higjiena eshte ne varesi te robit dhe jo gjatesise se thonjeve apo flokeve, atehere as zgjatja e thonjeve nuk perkon me realitetin e zbukurimit te femres. Lyerja eshte krejtesisht dicka tjeter, te jemi te kjarte.

Nuk dua te futem ne aspektin fetar, sepse dihet qe eshte rreptesisht e ndaluar, me se shumti deri ne 40 dite (pa i shkurtuar). Rritja e thonjeve sipas mendimit tim as nuk eshte zbukurim e as modernizim.
e mire se e trashem shume dhe nuk eshte teme per meshkuj por fembra :p
se me i hy ktyre diskutimeve , i bi me bo ligjerime e sja vlen
Une them higjena eshte personale dhe sma nderrn mendjen as ti dhe askush
se e ndalon feja , ath respektoje ti si njeri i fese., une zgjedh te ndjek deshirat e mia e detyrimet e mia higjenore lool
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
e mire se e trashem shume dhe nuk eshte teme per meshkuj por fembra :p
se me i hy ktyre diskutimeve , i bi me bo ligjerime e sja vlen
Une them higjena eshte personale dhe sma nderrn mendjen as ti dhe askush
se e ndalon feja , ath respektoje ti si njeri i fese., une zgjedh te ndjek deshirat e mia e detyrimet e mia higjenore lool

Po mire, nuk jemi fut nforum me nderru mendje, por tshkembejme mendime :D

Eh, ntema tmeshkujve ju kemi 24/7 :p
 
Top