Thuaj nje te mete, antarit siper!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Zana1

Braveheart
Titulli: Thuaj nje te mete!

E mete eshte, madje nje e mete e rende per meshkujt .... Mos me cito ti. :rahjeburri:

Ps...Ky lart, kerkues vrimash :p
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thuaj nje te mete!

Zana i tregon gjith forumit ato qe provon jashte forumit ;)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Thuaj nje te mete!

I ka dale bilja ne balle... ::cool::
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Titulli: Thuaj nje te mete!

hiqet si trime gjoja
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Thuaj nje te mete!

Eshte me bukur sec duhet...:) (quhet me met kjo? :p)
 

Fly

Larguar
Titulli: Thuaj nje te mete!

na pengon diellin me koke
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Thuaj nje te mete!

Mfalni por un slexo te meta ketu ..
e meta ime eshte buzeqeshja... (merret per dobesi..per lehtesi..per maske te se ndjeres realisht....etj etj ) por pikerisht kjo ide me ben te i buzeqesh jetes..
 

Fly

Larguar
Titulli: Thuaj nje te mete!

Mfalni por un slexo te meta ketu ..
e meta ime eshte buzeqeshja... (merret per dobesi..per lehtesi..per maske te se ndjeres realisht....etj etj ) por pikerisht kjo ide me ben te i buzeqesh jetes..

Eshte loje ku bejme shaka, pavarsisht se ca e perdorin per te thumbuar njeri tjetrin, ne kete forum ska vetem dashuri :p
Loja eshte ti te thuash nje te mete per mua (e di qe skam po futja kot) dhe ai qe vjen pas teje thote nje te mete per ty :)
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Thuaj nje te mete!

M'duket se eshte me nerva ter kohen :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Thuaj nje te mete!

Mendoja se kishte zen diellin por paska zene syte dhe nuk shef mire :p
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Thuaj nje te mete!

Fly pak maskilist
 

Fly

Larguar
Titulli: Thuaj nje te mete!

Pak? Mos me ofendo :p
Dallohesh qe je ne it
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Thuaj nje te mete!

Kompliment apo e mete kjo :) se me dy tehe si i thikes i bie....
 

Fly

Larguar
Titulli: Thuaj nje te mete!

Ne ketu te meta gjejme, komplimentet i ruajm per teme tjeter :p
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Thuaj nje te mete!

Mendjemadh :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Thuaj nje te mete!

Feshkellen tere diten :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Thuaj nje te mete!

nuk di te bej tave dheu, mortja pse se ha
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Thuaj nje te mete!

Tund zinxhirin, tere diten :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Thuaj nje te mete!

kjo seshte e mete, eshte pall ariu

rri me ruan zinxhirin mua :D
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Thuaj nje te mete!

i Zgjatet dita - dites ... zinxhiri :D
 

Fly

Larguar
Titulli: Thuaj nje te mete!

edhe trashet biles

nuk nxjer fytyren
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Thuaj nje te mete!

Hajt hajt o llokum, dridhe dridhe pak me shume :p
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Titulli: Thuaj nje te mete!

Provokuese
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Thuaj nje te mete!

golosa :p ...............
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top