• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ti je nje Rrugaç.

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Hajduto ska me keq se dashuria ndaj nje donzhuani hahahahahaa :p
Keshtu qe kur femrat dashurojne nje te tille,tek ai shetit syte dhe mendjen e relakson trupin neper vesa mengjesore ,le ti quajme,keshtu aventurat e ti.Femra qe e dashuron ate,mbytet ne lot ,dhe mjerisht e ka dhe te veshtire te dashuroje perseri.
Se donzhuanet dashurohen nga femrat,se kane sharmin e afrimitetit,su mungone as zgjuarsia,dhe as perkujdesja ndaj femres se tyre,per aq sa ata te kane nen shikimin e epshit dhe deshires se tyre hahahahaha.
Keshtu qe nje femer romantike,e ndjeshme dhe me parime mbi besimin ne dashurit e perjetshme; Eshte normale qe nje mashkull te tille ta etikoje
" Rrugaç"
Perse mos ti quajme "Qefli" dhe "Qeflije" ;)

Kujdes, se ka shm semundje neper keme :p

hajduti
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Perse mos ti quajme "Qefli" dhe "Qeflije" ;)

Kujdes, se ka shm semundje neper keme :p

hajduti
Shiko personalisht,dhe me fjalen "Rrugaç" pajtohem.
Shiko mjafton ti shkosh me ne brendesi fjales,dhe vetkuptohet,qe ska ndonnje gje te zeze kjo fjale,,ahahhaha njerzit jane te zinje qe e ngjyrosin ashtu ahhahahahaha.
 

Amar1

Anëtar Aktiv
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Ca lidhje ka se spo e kuptoj..nqs dikush esh Rrugaç me do e mos shkon me nje Rrugaçe..mund shkoi dhe me nje t virgjer...pastaj konceptet per kurvin dhe kurven jan t ndryshem...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Ne pergjithsi nuk pashe paragjykime me shume sesa mendime rreth ketij kategorie njerezish. Me shume se tek etiketimi, thelbi eshte tek fenomeni, jo cfare quhen. Absolutisht qe eshte nje realitet i perditshem, por ne kemi ne dore ose te themi: SHUME MIRE E BEN! I LUMTE, eshte shembull per tu ndjekur! Ose, Te mos jemi dakort dhe te themi: Shume gabim! Per mua, me deshire pa deshire nje njeri qe nderron partnere (qofte femer apo mashkull) cdo nate si kemisha eshte me 0 vlere ne ate aspekt morali specifik. (kjo s'do te thote si njeri komplet, ai mund te kete 1000 te mira te tjera). Me quani paragjykuese te prapambetur, se s'ka femer ne bote qe te doje ne krah nje don zhuan te tille.

Tani meqe u hap ky muhabet kam nje pyetje: Juve normale ju duken tipa te tille, do donit t'ishit pjese koleksioni? :p
 

Amar1

Anëtar Aktiv
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Duhet me hap nj teme...ceshte Rrugaçë dhe kurvi per ju :p
 

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Shiko personalisht,dhe me fjalen "Rrugaç" pajtohem.
Shiko mjafton ti shkosh me ne brendesi fjales,dhe vetkuptohet,qe ska ndonnje gje te zeze kjo fjale,,ahahhaha njerzit jane te zinje qe e ngjyrosin ashtu ahhahahahaha.
Nuk dua te me keqkuptosh, se nuk dua te behem anglez :) keshtuqe ti thua qe nuk ka tjetersim Rrugaçe dhe Rrugaç! :p

hajduti
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Ne pergjithsi nuk pashe paragjykime me shume sesa mendime rreth ketij kategorie njerezish. Me shume se tek etiketimi, thelbi eshte tek fenomeni, jo cfare quhen. Absolutisht qe eshte nje realitet i perditshem, por ne kemi ne dore ose te themi: SHUME MIRE E BEN! I LUMTE, eshte shembull per tu ndjekur! Ose, Te mos jemi dakort dhe te themi: Shume gabim! Per mua, me deshire pa deshire nje njeri qe nderron partnere (qofte femer apo mashkull) cdo nate si kemisha eshte me 0 vlere ne ate aspekt morali specifik. (kjo s'do te thote si njeri komplet, ai mund te kete 1000 te mira te tjera). Me quani paragjykuese te prapambetur, se s'ka femer ne bote qe te doje ne krah nje don zhuan te tille.

Tani meqe u hap ky muhabet kam nje pyetje: Juve normale ju duken tipa te tille, do donit t'ishit pjese koleksioni? :p
Sa bukur ke fol :)

Nuk dua te jem se,me ngjit semundje :p

Njerez te neveritshem per mendimin tim.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Nuk dua te me keqkuptosh, se nuk dua te behem anglez :) keshtuqe ti thua qe nuk ka tjetersim Rrugaçe dhe Rrugaç! :p

hajduti
S"ka ndryshim sigurisht,problemi eshte qe etikim vjen kur bashkveprojne nje kruv me nje te ndershem(sipas anes sociale te mroalit) dhe e kunderta.
Sepse kur takohen dy te njetes kategori,kemi o martes e nja 10 kalamaj hahahahahaha.
Ose varjanti i dyte; gezohem qe u njohem,ishin kenaqsi mementet me ty!

PS:Hajduto po te citoj me shume si replika diskutimi,ne lidhje me temen,mos mu keqkupto :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Si nuk e zene aids kete model xhanem :p
Pse ti kujtone qe si ka zene? hahahah
Po sida thone qe fillimin nga preversitet erotike te pambrojtura e ka.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Si shume e ke renduar me titullin Nicktjeter. Nje mashkull qe shkon me shume femra do ta quaja Don Zhuan :)

Nuk e kam fjalen per zhigolot :p

hajduti
Hmmm don zhuan zbutet fjala :p

Shkrim i eshte aq romantik :D, apo vetem une e shoh me sy te tille.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Ti je nje Rrugaç.

Hmmm don zhuan zbutet fjala :p

Shkrim i eshte aq romantik :D, apo vetem une e shoh me sy te tille.
hahahahahah ah te vdes une per ty,o qenie e lire,e brishte e plot jete..:*
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Nick perfundimisht dhjete per shperthimet qe ke. :fla::nanana:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Nje Rrugaç i embel.ahahahahah
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Une nuk jam Rrugaç,pse me vine njoftimet e kesaj teme mua?:p
Thelle thelle mbase ndihesh icik Rrugaç e ti prandaj.. LOL LOL
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

Sensual

Antarë i Respektuar
Kur njerzit jane te lire te bejne c'te duan. Sot ka arritur dhe emancipimi per te thene troc ate qe kerkon ne nje lidhje. Problemi qendron kur ke burre ose grua. Kur kerkon nje lidhje pas kraheve te atij/asaj qe ke ne shtrat kjo te ben te etiketohesh e ta meritosh ate emer.
 
Top