• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ti je nje Rrugaç.

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
kurvár,-i m. sh. -ë(t), edhe si mb., bised. ai që ka qejf të shkojë pas femrash; ai që kurvëron.

sipas fjalorit Shqip.

prap e paqarte duket.. :p
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
E ku eshte ndryshimi kur perdoret per mburrje dhe ky eshte kur perdoret per akuze o Nick... ;)
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Nje njeri hy ne nje bar e pyet kush eshte filan fisteku.
Andej nga cepi cohet njeri plot siguri ne vete e thote..une jam ai filan fisteku
I pari fillone rreh keq fare..pasi ai shtrihet ne toke e pafuqi..ngre pak koken drejt te pranishmve e thote...sa mire ia futa ketij sepse une sjam filan fisteku.

E drejtoro?
Lere fare se je akoma larg asaj qe kerkova te dija une. :D
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Lere fare se je akoma larg asaj qe kerkova te dija une. :D
Ti je me afer se sa mendon.

Kam ama nje shpjegim me sh per @Bledi_Shady . Nuk mund te flasesh aq shume per dike nese me para nuk njeh veten tende. Ka gjera qe ne jete jane si boomerang. Cf ti thua,ia thua vetes. Jemi refleks i atyre qe themi mbase pa e ditur as ne.
 

Bledi_Shady

finoallafine
Ti je me afer se sa mendon.

Kam ama nje shpjegim me sh per @Bledi_Shady . Nuk mund te flasesh aq shume per dike nese me para nuk njeh veten tende. Ka gjera qe ne jete jane si boomerang. Cf ti thua,ia thua vetes. Jemi refleks i atyre qe themi mbase pa e ditur as ne.
une nuk po flas per askend. me shume e kam me titujt qe ne na vendosin, e ju vendosim te tjerve.
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Ti je me afer se sa mendon.

Kam ama nje shpjegim me sh per @Bledi_Shady . Nuk mund te flasesh aq shume per dike nese me para nuk njeh veten tende. Ka gjera qe ne jete jane si boomerang. Cf ti thua,ia thua vetes. Jemi refleks i atyre qe themi mbase pa e ditur as ne.
Epo qenka pune perceptimi atehere, i perceptojme gjerat ne pikpamje te ndryshme.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Epo qenka pune perceptimi atehere, i perceptojme gjerat ne pikpamje te ndryshme.
Per pytjen qe bere ti jo.
Por se nga lind emri qe ishte zanafilla e muhabetit eshte ndryshe.
Ka te beje thjeshte raporti mashkull-femer.
Nje lufte aq primitive sa bashkekohore.
Akuza ka te beje kur vjen nga pala tjeter.
Krenaria kur vjen nga vete gjinia mashkullore..sepse sbesoj se nje mashkull do quhej "qejfli femrash" duke "akuzuar" veten..ben pjese te levdatat. ( jo domosdo qe eshte dicka qe duhet bertitur ne 4 ererat..por nese ndodh)

Se keshtu ti nxjerr me zor ti gjerat :p
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Per pytjen qe bere ti jo.
Por se nga lind emri qe ishte zanafilla e muhabetit eshte ndryshe.
Ka te beje thjeshte raporti mashkull-femer.
Nje lufte aq primitive sa bashkekohore.
Akuza ka te beje kur vjen nga pala tjeter.
Krenaria kur vjen nga vete gjinia mashkullore..sepse sbesoj se nje mashkull do quhej "qejfli femrash" duke "akuzuar" veten..ben pjese te levdatat. ( jo domosdo qe eshte dicka qe duhet bertitur ne 4 ererat..por nese ndodh)

Se keshtu ti nxjerr me zor ti gjerat :p
E ke gabim quhet Rrugaçe edhe nje mashkull qe eshte Rrugaçe ne karakter, Rrugaçe ne sjellje Rrugaçe ne objektiva... e sheh qe eshte me i gjere si koncept. E njejta gje mund te thuhet edhe per nje femer. Prandaj edhe te vura citim fjalorin shqip sepse ai bazohet vetem ne ate qe perifrazon ti.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
E ke gabim quhet Rrugaçe edhe nje mashkull qe eshte Rrugaçe ne karakter, Rrugaçe ne sjellje Rrugaçe ne objektiva... e sheh qe eshte me i gjere si koncept. E njejta gje mund te thuhet edhe per nje femer. Prandaj edhe te vura citim fjalorin shqip sepse ai bazohet vetem ne ate qe perifrazon ti.
Hmmmm. Mbase.
Por ne kete rast kam idene po prekim dicka tjeter
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Hmmmm. Mbase.
Por ne kete rast kam idene po prekim dicka tjeter
pikerisht ketu desha e te qartesohesha ne lidhje me postimin tend.... nese ishe fokusuar vetem koncept seksual apo edhe me gjere.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
pikerisht ketu desha e te qartesohesha ne lidhje me postimin tend.... nese ishe fokusuar vetem koncept seksual apo edhe me gjere.
Ne te vertete do doja te hapje ti ndonje teme per natyren njerzore..ose me mire raporti gjinor femer-mashkull. Sepse e di qe kur i vihesh dickaje e formon bukur.
Do ishte debat i gjere.
E imja ka nisur si shkrim i nje kohe nostalgjike qe jetoja. Komentet tani jane paksa me te ngushta.

Pres :)
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Ne te vertete do doja te hapje ti ndonje teme per natyren njerzore..ose me mire raporti gjinor femer-mashkull. Sepse e di qe kur i vihesh dickaje e formon bukur.
Do ishte debat i gjere.
E imja ka nisur si shkrim i nje kohe nostalgjike qe jetoja. Komentet tani jane paksa me te ngushta.

Pres :)
pse jo ne nje moment me te qete do ishte kenaqesi, mgjth ketu mungojne shume diskutimet te karakterit serioz per shume lloj temash.
Ka nevoje njeriu te flase edhe ate qe mendon nganjehere.
 

dangerous

Anëtar
Mqs Me Doli Gjumi i Pyetje Kom Unë:

Kur i jepet ky titull një mashkulli?

Per sqarim psh. sa punë e mund i duhet qe ti jepet ky emer.?
 
Top