• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ti je nje Rrugaç.

Desa

Temet Nosce
Jo edhe keq si epitet, pasi që e mira në këtë të "keqe" është se "kurvari" mund të ndërrojë 99-të për të ardhur te e 100-ta që e dashuron. Kjo sa u përket veseve fizike seksuale. Si është thëne edhe nga anëtarë tjerë, gjërat ndryshojnë kur prekin: shpirtin, sjelljen, etj.....
E njëjta vlen edhe për gjininë e kundërt, sipas perceptimit tim.

Për këto muaj që kanë kaluar nga ky postim i imi kam ndërruar mendje.
Definitivisht Rrugaç, por me marifet 😁
Sepse, edhe pasi gjejnë të 100-tën vazhdojnë të mbeten ‘qeflij’ 😂
 

lovely

Anëtar i ri
ti je nje Rrugaç sepse lidhesh me kollare deri ne gryke dhe kaperdin ushqimin e dashnores pa tu dredhur qerpiku ...
 

Xhelozi

😎😎😎
Për këto muaj që kanë kaluar nga ky postim i imi kam ndërruar mendje.
Definitivisht Rrugaç, por me marifet 😁
Sepse, edhe pasi gjejnë të 100-tën vazhdojnë të mbeten ‘qeflij’ 😂
Fjala Rrugaç ngjan shum keq sepse i bje qe kurvari te miret veq me Rrugaçë 🤷‍♂️
Ti thuash Feminist ose qejfi pranonohet pasi anje nga gjinit nuk duket i/e ofenduar nga fjala.sepse ska renci nr⁰ .
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Dashuri cigane dhe tym cigaresh. Perkedhelje dhe cikerrima gotash te thermuara ndersa perplaseshin njera me tjetren ndersa veren e kuqe e derdhje mbi trupin e tyre te brishte.
Eshte e cuditshme te shkruaj per nje mashkull si ty qe xhaketes i ngre jaket te mos kesh te ftohte fut duart ne xhepa dhe problemet i hedh pas krahave duke hyre ne cazinone e rradhes.
Thone qe kush nuk ka fat ne dashuri ka ne loje, ndersa mjekra jote qe lehte gervish prapanices e kamarieres se rradhes qe ka intimet e kuqe me bishtin e playboy tek celuliti qe veshtire dallohet.
Qindarkat e fundit perfunduan ne tavolinen me goten e whiskey bosh.
Kur vjen momenti per te ikur me buzeqeshjen e bekuar ne fytyre dhe femren e rradhes per te palluar.
Si nje i dashuruar e merr per dore ne dhomen tende tek carcafet e crregullt dhe aty ndizet dhe egersisht organi yt brenda saj. Por jo ste ben kjo gje Rrugaç. Mbase une shkruaj ne menyre romantike per ty.
Por ne mengjes 1/10 e femrave i shpeton indiferences tende kur i le leter ne komodine duke i thene qe kane mengjesin ne frigorefer. Ai numri 1 qe shpeton eshte vetem kur zjarri yt nuk eshte shuar akoma dhe dhe perton te lidhesh kepucet per tia mbathur,te nesermen i kalon duart ne shalet duke e hedhur serish ne shtrat e gjitha kjo per te kenaqur egoizmin tend.
Femra per te kenaqur egoizmin tend.
Femra ne perdorimin e kenaqesise tende.
Nuk eshte mashtrim ai qe ti ben , ka shume diference e jotja eshte aftesi. Aftesi per te palluar cdo nate nje femer tjeter dhe koleksion intimet ne sirtarin e pare ne te majte te raftit.

(web)
Tingellon si shkrimi i nje femre zemerthyer, si hakmarrje per pamundesine per te bere per vete mashkullin qe donte.
 

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...
Te dyja vesen ngelen.
Dy pole te ndryshme, tek loja ben allin a del faqe bardh, tek tjetra te zhvesh e ngel faqe zi, i lesh te dyja 🤣
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
per mua mos flisni kot
pa pase fakte !!!!!!
 

Desa

Temet Nosce
Tani kuptoj pse tingëllon keq në veshët e meshkujve fjala Rrugaç. E njëjta si për femrat fjala burrëreshë. Janë fjalë të përcaktuara për giininë apostafate. Gjithashtu edhe për llojin e mashkullit.
Ju të mirët mos e merrni mbi vete 😁
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Si perfundim kush ishte ai ?
 
Top