Ti ❤️ nder ❤️

Robin

Antarë i Respektuar
Swipe right per mper te tjerer left :D :D

Sinqerisht nuk e kuptova. Dmth qenka po si teme ciftimesh. Po nje grup dangerous grate dhe tjetri burrat. Dmth ne dy qe jemi cift duhet ti cojme zemra njeri-tjetrit???!!!
Nejse, kane dale lloj lloj modele te reja temash. Po mua me kane pas pelqyer ato te vjetrat. Si psh, gjeni titullin e filmit, cfare fjale fshihet, vazhdojeni tregimin... po cdo kohe ka te vetat. Dhe me kalimin e kohes kupton qe po vjeterohesh ?
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Sinqerisht nuk e kuptova. Dmth qenka po si teme ciftimesh. Po nje grup dangerous grate dhe tjetri burrat. Dmth ne dy qe jemi cift duhet ti cojme zemra njeri-tjetrit???!!!
Nejse, kane dale lloj lloj modele te reja temash. Po mua me kane pas pelqyer ato te vjetrat. Si psh, gjeni titullin e filmit, cfare fjale fshihet, vazhdojeni tregimin... po cdo kohe ka te vetat. Dhe me kalimin e kohes kupton qe po vjeterohesh ?
Po teme ciftimesh po nuk e di me cjetegjatesi do jete ky lloi ciftezimi nga @dangerous hahah


Po ti cne ketej lol
 

Delirium

No description ...
Sinqerisht nuk e kuptova. Dmth qenka po si teme ciftimesh. Po nje grup dangerous grate dhe tjetri burrat. Dmth ne dy qe jemi cift duhet ti cojme zemra njeri-tjetrit???!!!
Nejse, kane dale lloj lloj modele te reja temash. Po mua me kane pas pelqyer ato te vjetrat. Si psh, gjeni titullin e filmit, cfare fjale fshihet, vazhdojeni tregimin... po cdo kohe ka te vetat. Dhe me kalimin e kohes kupton qe po vjeterohesh ?
Trivia , murlan , bilardo , ca kohesh kan qen ?
 
Sinqerisht nuk e kuptova. Dmth qenka po si teme ciftimesh. Po nje grup dangerous grate dhe tjetri burrat. Dmth ne dy qe jemi cift duhet ti cojme zemra njeri-tjetrit???!!!
Nejse, kane dale lloj lloj modele te reja temash. Po mua me kane pas pelqyer ato te vjetrat. Si psh, gjeni titullin e filmit, cfare fjale fshihet, vazhdojeni tregimin... po cdo kohe ka te vetat. Dhe me kalimin e kohes kupton qe po vjeterohesh ?
Ti veç shiko se kush do ta dhorojnë ❤️
Po e dhurove dhe ti të njëjtit person je çifte simpatik, e gzush
 

Sirius.

S∩IɹIS
Ti me dhe mua
Une ste dhash ty

Domethene we sperputhemi

Po te hepja atehere perputhemi e jetojm si shreku te lumtur pergjithmone :p
Dmth une qe ju kam dhene te gjitheve pervec njerit dhe qe me kane dhene shume zemra do te thote perputhshmeria maximum. Kaja nonen duhet ti ndaj ne dite te barabarta te vitit gjithe zemrat ndryshe do fillojne protestat si ke Uncle Sam :p
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Dmth une qe ju kam dhene te gjitheve pervec njerit dhe qe me kane dhene shume zemra do te thote perputhshmeria maximum. Kaja nonen duhet ti ndaj ne dite te barabarta te vitit gjithe zemrat ndryshe do fillojne protestat si ke Uncle Sam :p
Une do te quaj raciste te fitoj me shume dite :p


Ja pak a shume me sa kuptova une ashtu i bie si shkruajte ti :D
 
Top