Ti ❤️ nder ❤️

Grensi

Dhe vjen nje dite..
me Kane derguar 13 cop Zemra(keshtu me Kane thene ato..)por ose Kane perfundu diku tjeter ose I marr ndonje hajdut zemrash)..ndersa une dhurova 1 veshke njeres se kishte nevoje..shyqyr e kishte marre
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Si kam pare sesa kam mare, kurse ate zemren time e ka mare nicku jot😋

@NGU

Nga gjithe meshkujt ktej: djemuria, rinia e pleqeria vec nje srce ❣ e kishe marre ;)
 
Top