Tifozat Kuq e zi, "O Sa Mire Me Qene Shqipetar"

alfonci

Veri investigatio
Të dashur tifoza, më poshtë do të mund të gjeni shumicën e kengëve dhe brohoritjeve të Tifozave Kuq e Zi në stadium. Ne kete faqe do te mund te beni postime vidjosh, fotosh dhe lajme interesante per kombetaren tone.

FORCA Shqiperia

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Ikjzb-B9eqc]YouTube - TIFOZAT KUQ E ZI (ALBANIA)[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=AGVpolhnMos&feature=related]YouTube - tifozat kuq e zi[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=F9W__va-HVY&feature=related]YouTube - Flamuri Gjigand[/ame]
 

alfonci

Veri investigatio
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Y8lqUexwVjw&feature=related]YouTube - Albanian football fanatics[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0oyTkDU80Zg&feature=related]YouTube - Kuq e Zi 4EvEr[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=KVA572sJjKg]YouTube - O SA MIRE QE JAM SHQIPETAR[/ame]
 

alfonci

Veri investigatio
Himni Kombetar I Republikes se Shqiperise

Rreth flamurit te perbashkuar,

Me nje deshire, me nje qellim,

Te gjithe Atij duke u betuar,

Te lidhim besen per shpetim.Prej lufte vec ai largohet,

Qe eshte lindur tradhetor,

Kush eshte burre nuk frikohet,

Po vdes, po vdes si nje Deshmor.Ne dore armet do ti mbajme,

Te mbrojme Atdheun ne cdo vend,

Te drejtat tona ne si ndajme,

Ketu armiqte skane vend.Se Zoti vet e tha me goje,

Qe kombe shuhen permbi dhe,

Po Shqiperia do te rroje,

Per te, per te luftojme ne.
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Per 5-6 vjet egzistim
300 Tifoza mbajne mbas vetes...
Prej tyre 300 vetem 30 aktiv ...
Sukses se Jo Mahi...


P.s Nje sukses kan arrit keta kan bo pare me rekkuizitat me logon e TKZ..
 
Top