Tifozët e Realit e kërkojnë dorëheqjen e Perezit

legjenda

Tetova
Humbja prej 4:0 në Santiago Bernabeu, ka irrituar tifozët që kanë filluar thirrjet kundër skuadrës dhe presidentit gjatë ndeshjes.

“Florentino jep dorëheqje!” ishin thirrjet dhe kjo ndodh për herë të parë shkruan Marca. Ata thërrisnin edhe “Jashtë, jashtë”, drejt lojtarëve vendas.

Humbja në Madrid është imazh i keq sipas kësaj gazetës, ndërsa nuk munguan as shamitë e bardha që kërkojnë dorëheqjen e menjëhershme të Rafa Benitezit.
Tweet Share Email Linkedin
Fjalët kyçe: Florentino Perez, Real Madrid
- See more at: Page not found | Lajminet
bernabeuuu.png
 
Top