Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

MasteR

I'm offline


JEMI TIFOZET ME TE MIRE #RESPEKT

Na ndajnë vetëm pak orë nga debutimi i Shqipërisë në Euro 2016, në ndeshje ndaj Zvicrës që do të nisë në orën 15:00 dhe që tani rrugët e Lensit, qytetit ku do të zhvillohet takimi, janë "pushtuar" nga shqiptarët.

Me flamuj e fanelat e kombëtares ata duken më entuziastë se kurrë më parë në mbështetje të kuqezinjve. Me këngë e valle tradicionale Lensi duket si një qytet shqiptar.

Mësohet se edhe në stadiumin “Stade Bollaert-Delelis” ku do të zhvillohet ndeshja e shumë pritur do të jetë të pranishëm rreth 20 mijë shqiptarë.

Në prag të kësaj ndeshje historike për Shqipërinë, mësohet se situata në ekip është e qetë dhe asnjë nga futbollistët nuk ka shfaqur probleme. I gjithë grupi do të jetë i gatshëm për trajnerin De Biasi.

/ Top Channel
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

Lere se ne tifozet nga ketu plasem me ket largim te canes:
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

Cana eshte si ai qeni plak kur e ke ne shtepi e as nuk mer dot tjeter por as e heq kot se duhet per frik lol Cana me karton te verdh ishte ca e kap topin me dore eh medet
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

Shaqiri eshte duke u mundu shum per ni gol me duket!! nuk ka qen aqe aktiv ne pjese e par .
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

khuuuuuuuuuuu cfar rasti ka leshu Gashi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

Noooooooooooooooooooo nuk mund ti humbnim ato dy raste :'(
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

Cana po lozte volleyball sot! Gashit i tha portieri 'hajt beje golin se po ta le porten hapur' por ky se kishte me qejf! Ik se kta veç te stresojne!
 

ricky_ch

******
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

Djema hallall ju qoftë, me 10 lojtarë i keni tregu se shqiptari nuk dorëzohët!

Le t'i falënderojnë referit.....
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

13342985_10153880126853371_4299978635234358514_n.jpg
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

He a fituam apo humbem? Mbaroi loja? Na update-tni cik dhe neve
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

Dhe ndeshja Berisha-Zvicer si perfundim mbaroi 1-0 per Zvicren lol
 
Redaktimi i fundit:

MasteR

I'm offline
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

Epo te besh nderhyrje te porta kundershtarit kot pa lidhje me mor karton te verdhe vetem cana e ben lol
 
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

Sukses per kombtaren tone ne kete kampionat eshte ta shenojme nje gol te vetem bile te pakten .
C3ni
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

Ne tifozet me te mire? Ne tifozet me te keqinj. Kur fito te lavdro.kur humb te liston familjen. Lol

hajd me. Top esht ai. Her ktej her andej do shkoj. No worries :p
 
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

Cana , Agolli , Sadiku etj ., per mendimin tim se kane vendin ne formacionin e pare .
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

13393933_489689084554635_7704493213665247692_n.jpg


Se di perse po ky i joni me duket qe ka gjak shqiptar 200%
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

Edhe kur humb edhe kur fiton, ti je krenaria jonë.

Ty të kam dashni, ty të kam atdhe, hajde përpara Shqipnia jonë.
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!Shqiptarët e hedhin vallen midis Lensit
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

Se di sa eshte e vertete por kjo dicka fantastike ^_^

Albanians in Paris:

 

ida angel

:)
V.I.P
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

Se di sa eshte e vertete por kjo dicka fantastike ^_^

Albanians in Paris:

Disa thone se nuk eshte e vertet, ngaqe nuk pati mjaftushem hashtag #alb ....sido qe te jete do ishte gje e bukur...

Gjithsesi na merziti rezultati sot, uroj ne dy radhet e tjera te dalin me rezultat pozitiv ....nje plus per portierin i vetmi qe mbajti lojen me emocion :)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

Ne jemiiii kampionnn pergjithmone fitojmeeeeee

Apo seshte ky rasti lol
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

Ne jemiiii kampionnn pergjithmone fitojmeeeeee

Apo seshte ky rasti lol

Po po ne kampion.... me te miret..me te zgjuaret..me te aftet..me te fortet..amerika tiger prej letre perpara nesh...(parull e xhaxhit kjo)..ne jemi te gjitha por jasht realitetit te trishte..m:/
 
Top